مک بوک ایر جدید اپل با سخت‌افزاری بهبود یافته در راه است

اپل دستگاه مک بوک ایر جدید خود را با سخت افزارهای جدید معرفی کرده است. مک بوک ایر جدید صفحه کلید بهبود یافته ای مشابه مک بوک پرو 16 اینچی خواهد داشت. به گزارش سرویس اخبار تکنولوژی تکنا، صفحه کلید مک بوک جدید اپل همراه با سیستم سوئیچ قیچی است که آن را به صفحه […]

اپل دستگاه مک بوک ایر جدید خود را با سخت افزارهای جدید معرفی کرده است. مک بوک ایر جدید صفحه کلید بهبود یافته ای مشابه مک بوک پرو 16 اینچی خواهد داشت.

به گزارش سرویس اخبار تکنولوژی تکنا، صفحه کلید مک بوک جدید اپل همراه با سیستم سوئیچ قیچی است که آن را به صفحه کلید جادویی معروف کرده است. این صفحه کلید یک میلیمتر ضخامت داشته و شامل کلیدهای جهت دار T شکل معکوس است. مک بوک ایر جدید از یک پردازنده نسل 10 اینتل آیس لیک با سرعت 1.2 گیگاهرتزی بهره برده است. در قسمت گرافیک نیز این مک بوک از ویژگی گرافیکی آیریس پلاس (Iris Plus) استفاده کرده که میتواند عملکرد گرافیکی را تا 80 درصد افزایش دهد. حافظه ذخیره سازی نیز در دوحالت ۲۵۶ گیگابایتی تا دو ترابایت در اختیار کاربر خواهد بود.

در مقایسه با مک بوک پرو 16 اینچی ، مک بوک جدید از اسپیکرهای ضعیف تری برخوردار است. البته اپل گفته است اسپیکر مدل های جدید ایر در سال جاری از استریو پیشرفته با صدای قدرتمند ارائه خواهد شد. میکروفون های سه گانه نیز در این مک بوک تعبیه شده است تا صدای شفافی را دریافت کند. قیمت این دستگاه در مدل پایه 999 دلار قیمت گذاری شده است.

تبلیغات :

buy Neuralink