اخبار شرکت‌ها

ثبت پتنت جدید اپل برای گرفتن عکس سلفی گروهی و حفظ فاصله گذاری اجتماعی

پتنتن نرم افزاری جدید ثبت شده اپل امکان عکس سلفی گروهی را ممکن می کند. در این پتنت کاربران می توانند عکس های سلفی گروهی را با رعایت فاصله گذاری اجتماعی تهیه کنند.

به گزارش سرویس اخبار تکنولوژی تکنا، در این پتنت مشخص شده که نرم افزار اپل قادر است عکس گروهی سلفی مصنوعی بشازد. این برنامه تهیه عکس های سلفی گروهی با رعایت فاصله گذاری اجتماعی را ممکن ساخته است. برای تهیه این عکس کاربر از بقیه می خواهد تا در ثبت عکس سلفی شرکت کنند. و نرم افزار بطور خودکار عکس تمام افراد شرکت کننده را در کنار یکدیگر قرار می دهد. همچنین برای تهیه عکس سلفی گروهی می توان از عکس های ذخیره شده یا ویدئوی عکس های ذخیره شده نیز استفاده کرد.

تبلیغات در گوگل آژانس تبلیغاتی افراک

کاربارانی هم که عکس های سلفی مصنوعی را دریافت می کنند می توانند با کمک این اپلیکیشن تغییرات دلخواه را در آن ایجاد کنند. بطور مثال می توان محل قرارگیری افراد در عکس را تغییر داد. با اینکه طراحی پتنت جدید اپل کاملا در شرایط کنونی کاربردی به نظر می رشد، اما باید گفت که این طرح در مراحل اولیه ثبت در سال 2018 بوده و اپل در ژوئن سال جاری مراحل پایانی ثبت مالکیت معنوی آن را به پایان رسانده است. البته هنوز مشخص نیست که این طرح در کدام محصول اپل استفاده خواهد شد.

دیدگاه کاربر


نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا