شیشه در معماری صنعت ساختمان

از گذشته تا به الان از شیشه به عنوان یک متریال پرکاربرد در صنعت معماری استفاده می کنند. شیشه ها باعث ورود نور به داخل محیط شده و باعث روشنایی و بزرگ تر دیده شدن ساختمان می شوند. شیشه ها از تنوع بالایی برخوردار هستند و برای ساخت انواع محصولا شیشه ای مانند درب شیشه […]

از گذشته تا به الان از شیشه به عنوان یک متریال پرکاربرد در صنعت معماری استفاده می کنند. شیشه ها باعث ورود نور به داخل محیط شده و باعث روشنایی و بزرگ تر دیده شدن ساختمان می شوند. شیشه ها از تنوع بالایی برخوردار هستند و برای ساخت انواع محصولا شیشه ای مانند درب شیشه ای اتوماتیک، پنجره دو جداره، اتاقک شیشه ای پشت بام، کابین دوش شیشه ای و… از آن استفاده می کنند.

به گزارش واحد تبلیغات تکنا، شرکت رامادر یکی از شرکت های بزرگ تولیدات شیشه در ایران است که فعالیت خود را بیش از دو دهه در سطح داخلی و بین المللی آغاز کرده است. این شرکت با هدف تولید محصولات شیشه ای با کیفیفت و با سود کم توانسته است رضایت بسیاری از مشتریان را به سوی جلب کند و روزانه سفارشات زیادی را به اجرا برساند. در این مطلب به معرفی چند نمونه از محصولات شرکت رامادر می پردازیم.

تبلیغات :

Neuralink Marketcap

تولید انواع بالکن شیشه ای

یکی از کاربرد های شیشه در ساختمان ها، پوشش بالکن ها با استفاده از شیشه بالکنی است که توسط شرکت رامادر ساخته می شود. بالکن فضایی در خانه  هستند که با عث ورود نورد مستقیم خورشید و هوای آزاد به داخل محیط می شوند. طراحان داخلی برای امنیت بیشتر و استفاده از بالکن در فصل زمستان، از پوشش شیشه ای برای اطراف بالکن استفاده می کنند تا علاوه بر ورود نور، مانع از انتقال سرما و خیس شدن بالکن در فصل زمستان شود.

شرکت رامادُر با استفاده از انواع شیشه های سکوریتی در ضخامت بین 9 تا 20 میلی متر و با استفاده از فریم های ضد زنگ، به ساخت انواع بالکن شیشه ای با درب کشویی و تاشو می پردازد. استفاده از بالکن شیشه در پارتمان ها مانع از انتقال صداهای بلند و سرما به داخل محیط ساختمان می شود. شما می توانید با مراجعه به سایت شرکت رامادُر و کمک کارشناسان، بالکن شیشه ای مورد نظر خود را سفارش دهید.

پارتیشن شیشه ای

تولید انواع پارتیشن شیشه ای در محیط اداری و مسکونی

محصول دیگری که با استفاده از شیشه در شرکت رامادر ساخته می شود، پارتیشن های شیشه ای هستند که برای جداسازی  و تقسیم بندی بخش های مختلف ساختمان و ایجاد بخش های جدید یا حریم خصوصی، از آن استفاده می شود. پارتینش های شیشه ای قابل استفاده در فضای منزل برای تقسیم بندی بخش های مختلف خانه یا جداسازی اتاق خواب و ساخت حمام مستر یا حمام شیشه ای مورد استفاده قرار می گیرد. پارتیشن شیشه ای نسبا به انواع دیگر پارتیشن ها، فضای کمتری را اشغال می کند و باعث ورود نور و بزرگ تر دیده شدن فضای خانه می شود.

شرکت رامادُر با تولید انواع پارتیشن های ثابت و متحرک در مدل های مختلف دوجداره، تک جداره، فریم لس، فریم دار و پارتیشن اداری، تحولی عظیم در صنعت معماری به وجود آورده است به طوری که امروزه بیشتر طراحان داخلی و معماران برای دیزاین دکوراسیون داخلی و ایجاد بخش های پر کاربرد در خانه و محیط اداری از پارتیشن شیشه ای استفاده می کنند. پارتیشن هایعایق صدا و گرما هستند و مانع از ورود سرما و صدای بلند به داخل محیط می شوند. این ویژگی باعث شده است که بسیاری از سازمان ها و شرکت ها برای جداسازی اتاق کارمندان و بخش های مختلف شرکت از پارتیشن های شیشه ای استفاده کنند.

شرکت رامادر برای ساخت انواع پارتیشن شیشه از شیشه های نشکن با ضخامت بالا به همراه فریم هایی با استحکام بالا استفاده می کند تا مقاومت پارتیشن را در برابر فشار، ضربه و زلزله چند برابر کند.

پارتیشن شیشه ای

تولید انواع حمام شیشه ای با شیشه سکوریت

امروزه با کوچک تر شدن خانه ها و بیشتر شدن خانه های آپارتمانی، فضای سرویس بهداشتی و حمام را در یک محیط قرار می دهند که باعث کثیف شدن محیط و غیر بهداشتی شدن فضای حمام و سرویس بهداشتی می شود. در همین راستا، معماران و طراحان داخلی با تولید حمام های شیشه ای، اقدام به جداکردن فضای دوش یا حمام از سرویس بهداشتی کرده اند. حمام های شیشه ای پارتیشن هایی هستند که با استفاده از شیشه سکوریت و ابزار یرق ضد زنگ برای جداسازی فضای دوش، در شرکت رامادُر ساخته می شوند.

شرکت رامادر با تولید حمام های شیشه ای فریم لس و فریم دار با درب های تاشو و کشویی، مورد توجه بسیاری از مشتریان و معماران و طراحان داخلی قرار گرفته است. برای سفارش حمام شیشه در شرکت رامادُر با مراجعه حضوری یا به صورت آنلاین می توانید، محصول مورد نظر خود را در سایز و طرح دلخواه، در کمترین زمان سفارش دهید.

تولید انواع درب شیشه ای اتوماتیک

درب ها یکی از ابزار هایی هستند که با استفاده از متریال هایی چون چوب، آلومینیوم، فلز، شیشه و … در سایز های مختلف ساخته می شوند. درب شیشه ای اتوماتیک یکی از انواع درب های به روز و جذاب است که با استفاده از برق و به صورت اتوماتیک کار می کند و با متریال شیشه ساخته می شود. از درب شیشه ای اتوماتیک در بسیاری از فروشگاه ها، ادارات، شرکت ها، هتل و مغازه ها در ورودی و خروجی  آن مورد استفاده قرار می گیرد. شرکت رامادر یکی از تولید کنندگان درب شیشه ای اتوماتیک است که با استفاده از شیشه سکوریت و ابزار یراق وارداتی به تولید انواع درب شیشه ای اتوماتیک در مدل ها کشویی، قوسی، دوار و تلسکوپی می پردازد.

درب  شیشه ای اتوماتیک باعث ورود نور به داخل محیط می شود و به دلیل عدم استفاده از دست برای باز کردن، نسبت به درب های دیگر از بهداشت بالاتری برخوردار است. به همین دلیل در محیط های شلوغ و پر رفت و آمد که میزان باکتری و انتقال ویروس زیاد است از درب شیشه ای اتوماتیک استفاده می شود. شرکت رامادر با کادری حرفه ای و سریع در کوتاه ترین زمان ممکن به ساخت انواع درب های شیشه ای اتوماتیک مطابق با سلیقه مشتری می پردازد. پروفروش ترین نوع درب شیشه ای اتوماتیک، مدل کشویی آن است که در شرکت رامادُر برای ساخت آن از ابزار یراق ضد زنگ و مقاوم در برابر رطوبت استفاده می کند.

از شیشه سکوریت اتوماتیک


پایان رپرتاژ تبلیغاتی

لینک کوتاه :    bit.ly   tinyurl   is.gd   cutt.ly