قطعات یدکی موبایل خود را از ابزارک موبایل بخواهید

بهترین فروشگاه برای خرید قطعات یدکی موبایل کجاست؟ این جمله کمی دور از ذهن به نظر می‌رسد، اما این روزها قطعات یدکی موبایل از خود موبایل مهم‌تر هستند. برندهای مختلف تولید کننده موبایل که رفته رفته از میزان وزن تولیدات خود کاسته‌اند بر ظرافت آن‌ها نیز افزودند، بنابراین در حال حاضر کلیه گوشی‌های موبایل ظریف […]

sadmayeh-ad  

بهترین فروشگاه برای خرید قطعات یدکی موبایل کجاست؟

این جمله کمی دور از ذهن به نظر می‌رسد، اما این روزها قطعات یدکی موبایل از خود موبایل مهم‌تر هستند. برندهای مختلف تولید کننده موبایل که رفته رفته از میزان وزن تولیدات خود کاسته‌اند بر ظرافت آن‌ها نیز افزودند، بنابراین در حال حاضر کلیه گوشی‌های موبایل ظریف و حساس هستند.

به گزارش سرویس تبلیغات تکنا به نقل از ابزارک موبایل، برای محافظت از این گجت‌های پُر طرفدار و حساس می‌بایست قطعات یدکی موبایل مثل قاب و گلس صفحه نیز به همراه گوشی خریداری کنید، همچنین اگر به هر دلیلی یکی از قطعات یدکی موبایل دچار آسیب شد می‌بایست سریعاً تعویض شود. بنابراین از آنجا که محافظت از گوشی موبایل یک ضرورت محسوب می‌شود، لازم است یک فروشگاه معتبر را برای خرید قطعات یدکی موبایل در نظر داشته باشید.

قطعات یدکی موبایل کدامند؟

قطعات یدکی موبایل

قاب، شارژر، هندزفری، گلس صفحه و … را می‌توان از قطعات یدکی موبایل دانست، اما اگر قرار بر درجه بندی قطعات یدکی از نظر اهمیت آن‌ها برای دستگاه باشد می‌توان به موارد مهم‌تر دیگری نیز اشاره کرد. به طور مثال چند نمونه از قطعات یدکی موبایل عبارت است از:

  • قاب و شاسی موبایل:

پیشنهاد هر فروشنده‌ای در زمان فروش گوشی موبایل آن است که برای آن یک قاب یا همان محافظ خریداری شود. قاب یا گارد گوشی به شکل کامل از پشت دستگاه محافظت می‌کند و مانع برخورد شاسی گوشی با دیگر وسایل خواهد شد. اما اگر به هر دلیل برای گوشی موبایل خود قاب نخریده باشید و شاسی موبایل شما آسیب ببیند می‌توانید بسته به مدل آن را از یک فروشگاه معتبر خریداری کنید. از آنجا که گوشی‌هایی مثل هوآوی بسیار حساس هستند خرید قاب و شاسی هوآوی این روزها اهمیت بسیاری یافته است. خرید قاب و شاسی هوآوی از آن جهت مهم است که از قطعات داخلی گوشی موبایل محافظت می‌کند.

  • خشاب سیم کارت:

در تکنولوژی و طراحی جدید گوشی‌های موبایل برای جایگاه سیم‌کارت خشاب‌هایی تعبیه شده که بسیار ریز و ظریف هستند. به همین جهت ممکن است خشاب سیم کارت گم شود و یا بشکند که در هر دو صورت ناچار به خرید خشاب سیم کارت خواهید بود. خرید خشاب سیم کارت برای استفاده از خود سیم کارت درون گوشی ضروری است. البته ناگفته نماند که خرید خشاب سیم کارت نیز می‌بایست بسته به مدل گوشی موبایل صورت بگیرد.

  • فلت شارژر:

مسلماً اگر شارژر گوشی موبایل خراب باشد، عملاً استفاده از گوشی غیرممکن است، بنابراین خرید فلت شارژر نیز برای رفع این مشکل ضروری محسوب می‌شود. فلت شارژر در واقع وسیله‌ای است که شارژ را از طریق سوکت به دستگاه منتقل می‌کند، اما برای خرید فلت شارژر می‌بایست دقت کافی را به خرج دهید تا آن را به صورت اصل خریداری کنید.

قطعات یدکی موبایل خود را اینترنتی بخرید!

از آنجا که گوشی موبایل برای اکثریت افراد جامعه بسیار مهم است، اگر یکی از قطعات یدکی موبایل شما خراب شد، اصلا نگران نباشید؛ با کمک فروشگاه اینترنتی ابزارک موبایل می‌توانید نمونه‌ی اصلی تمام قطعات مورد نیاز خود را خریداری کنید. ابزارک موبایل فروشگاهی است که به صورت تخصصی در حوزه فروش قطعات یدکی موبایل و ابزار تعمیرات موبایل فعالیت می‌کند، این فروشگاه با ارائه محصولات اصل و اورجینال توانسته است رضایت مشتریان خود را جلب کند. هر قطعه‌ای که نیاز داشته باشید در دسترس شماست، کافی است بر روی لینک کلیک کنید!


پایان رپرتاژ تبلیغاتی

لینک کوتاه :    bit.ly    tinyurl    is.gd    cutt.ly

تبلیغات :

buy Neuralink