روتر جدید و گیمینگ ایسوس، 8 پورت اترنت خواهد داشت

سرانجام پس از درخواست بسیار زیاد گیمرها، ایسوس روتر جدید و گیمینگ RT-AC88U را معرفی نمود. ایسوس اذعان داشته که این روتر جدید و دوبانده (dual-band)، می‌تواند اطلاعات را با حداکثر سرعت 2.1 و 1 گیگابیت  بر ثانیه، به ترتیب از طریق باندهای 5GHz و 2.4GHz، انتقال دهد. اما نکته‌ی قابل توجهی که در مورد این روتر […]

سرانجام پس از درخواست بسیار زیاد گیمرها، ایسوس روتر جدید و گیمینگ RT-AC88U را معرفی نمود. ایسوس اذعان داشته که این روتر جدید و دوبانده (dual-band)، می‌تواند اطلاعات را با حداکثر سرعت 2.1 و 1 گیگابیت  بر ثانیه، به ترتیب از طریق باندهای 5GHz و 2.4GHz، انتقال دهد. اما نکته‌ی قابل توجهی که در مورد این روتر وجود دارد این است که RT-AC88U، اولین روتر مصرفی بازار می‌باشد که با کلاس 802.11ac، بیش از 4 پورت اترنت را در اختیار کاربران قرار می‌دهد.

سایر مشخصات فنی این روتر، درست همانند محصولاتیست که در سال‌های اخیر در بازار مشاهده کرده‌ایم. علاوه بر این‌ها، یک پورت USB 3.0 برای به اشتراک‌گذاری اطلاعات از طریق اینترنت و یک پورت USB 2.0 برای به اشتراک‌گذاری پرینتر و یا اسکنر در این محصول جدید دیده می‌شود. هر چند، ایسوس مدعی شده که پورت USB 3.0 موجود در این روتر، حدود 20 درصد سریع‌تر از پورت‌هایی که در روترهای نسل قبلی وجود دارد، عمل کرده و قادر است به حداکثر سرعت 100Mbps برسد. روتر قدرتمند Linksys WRT1900AC که یکی از بهترین محصولات موجود در بازار به حساب می‌آید، قادر بود اطلاعات را با سرعتی نزدیک به 90Mbps انتقال دهد.

گوشی ZenFone 3 Zoom ایسوس در FCC رویت شد

تبلیغات :

Neuralink Marketcap

Asus' gamer-centric RT-AC88U packs more ethernet ports than any other 802.11ac router 2

امکانات بالای این روتر سبب شده تا بتوان آن را در حالت 802.11ac bridge نیز تنظیم نمود که در نتیجه‌ی آن، کاربران قادر خواهند بود سینمای خانگی خود را به صورت مستقیم  به روتر وصل کرده و سپس تا هشت دستگاه دیگر را نیز به آن متصل نمایند. ویژگی دیگری که سبب شده روتر RT-AC88U محصولی بی‌نظیر باشد، امکان اتصال آداپتر 3G/4G/LTE از طریق پورت USB 3.0 این دستگاه است، چیزی که می‌تواند کاربران را از شر خرید بسیاری از وسایل جانبی برای استفاده از اینترنت سیم‌کارت از طریق کامپیوتر، رها سازد.

همچنین این امکان برای کاربران وجود دارد که بتوانند با تنظیم مودم، از اینترنت سیم‌کارت در صورت قطع شدن و یا دچار اختلال شدن اینترنت خانگی، به صورت خودکار استفاده نمایند. هر چند، هزینه‌هیا بسیار بالایی که اینترنت‌های همراه دارد، سبب شده تا بسیاری از کاربران انجام این کار را فاکتور بگیرند.

هنوز زمان عرضه و قیمت نهایی این روتر قدرتمند مشخص نشده اما طبق گفته‌ی سازندگان، در آینده‌ی نزدیک می‌توانیم اطلاعات بیشتری در مورد این روتر داشته باشیم.