کمپانی AT&T تیزر جدیدی از گلکسی‌ اس‌ 6 سامسونگ منتشر کرد

بنظر میرسد که سامسونگ با حرکتی منظم در قالب گروهی با‌نام “Six Appeal” در حال معرفی تدریجی گلکسی اس 6 است. اخیرا T-Mobile اقدام به انتشار تصویری مبهم از گلکسی اس 6 اج کرده بود که در سمتی از آن درخششی با رنگ سرخابی داشت. هم اکنون نوبت به AT&T رسیده است که همان تیزر را اینبار با رنگ آبی به تصویر بکشد…

اگر خبرهای قبلی تک نیوز در مورد گلکسی اس 6 سامسونگ را دنبال کرده باشید، بدنبال انتشار تیزر های متفاوت از پرچمدار آینده سامسونگ، این بار  نوبت به اپراتور AT&T رسیده است تا تصویری جدید از این گوشی هوشمند سطح بالای خود را ارائه کند. با تک نیوز همراه باشید:

بنظر میرسد که سامسونگ با حرکتی منظم در قالب گروهی با‌نام “Six Appeal” در حال معرفی تدریجی گلکسی اس 6 است. اخیرا T-Mobile اقدام به انتشار تصویری مبهم از گلکسی اس 6 اج کرده بود که در سمتی از آن درخششی با رنگ سرخابی داشت. هم اکنون نوبت به AT&T رسیده است که همان تیزر را اینبار با رنگ آبی به تصویر بکشد.

تبلیغات :

Neuralink Marketcap

همانطور که مشاهده می‌کنید در بخش زیرین عکس ابتدایی مقاله عبارت “Spring 2015” حک شده است که نمایانگر زمان عرضه این گوشی پشتیبانی از شرکت ارتباطی AT&T است. هر چند T-Mobile در تیزر تبلیغاتی خود به این نکته توجهی نکرده و هیچ تاریخی را برای عرضه این محصول با پشتیبانی از سرویس خود ارائه نداده است. با توجه به این که کاورهای گوشی گلکسی اس 6 سامسونگ، چند روز بعد از معرفی آن در دهم اسفند ارائه خواهند شد، پس به احتمال زیاد زمان عرضه این گوشی هوشمند مزین به سرویس AT&T خیلی دور نخواهد بود و احتمالا نهایتا تا اوایل بهار سال میلادی جاری به طول می‌انجامد. با این حال و با توجه به تیزر ارائه شده، انتظار می‌رود که نسخه‌ی AT&T گلکسی اس 6 سامسونگ در فصل بهار به بازار روانه کند.

سامسونگ مدعی است تلویزیون‌های مجهز به تکنولوژی Quantum Dot هیچ‌وقت سوختگی نخواهند داشت

در کل میتوان گفت که زمان معرفی نسخه AT&T گلکسی اس 6 سامسونگ دقیقا مشخص نیست و ما باید تا زمان رونمایی سامسونگ از گوشی منحصر به فرد خود، گلکسی اس 6 و گلکسی اس 6 اج (طبق شایعات)، در دهم اسفند ماه در شهر بارسلون، منتظر بمانیم.

با این تفاسیر بنظر شما کدام کمپانی ارائه دهنده بعدی تیزرهای سامسونگ خواهد بود؟!