بلومبرگ می گوید اپل روی آی مک جدید با تراشه M3 کار می کند

در حالی که بسیاری از کاربران منتظر عرضه کامپیوترهای مجهز به تراشه M2 هستند خبرهای منتشر شده نشان می‌دهد اپل روی تراشه های M3 برای استفاده از آن در آی مک های جدید کار میکند. به گزارش سرویس اخبار فناوری تکنا و به نقل از بلومبرگ، اپل تا کنون تمامی مدل های تراشه M1 را […]

در حالی که بسیاری از کاربران منتظر عرضه کامپیوترهای مجهز به تراشه M2 هستند خبرهای منتشر شده نشان می‌دهد اپل روی تراشه های M3 برای استفاده از آن در آی مک های جدید کار میکند.

به گزارش سرویس اخبار فناوری تکنا و به نقل از بلومبرگ، اپل تا کنون تمامی مدل های تراشه M1 را معرفی کرده و به نظر می‌رسد پس از آن از سری جدید  تراشه های M2 در کامپیوترها استفاده خواهد کرد. اما بنظر می رسد این شرکت یک قدم جلوتر رفته و اکنون در حال توسعه آی مک جدید با تراشه M3 است. البته هنوز مشخصات دقیق و جزئیات فنی تراشه مذکور مشخص نیست. اما کار روی این چیپ جدید و انتشار خبر آن مورد توجه کاربران بوده است.

تبلیغات :

Neuralink Marketcap

عینک جدید اپل محتوای نمایشگر آیفون را به طور خصوصی به کاربر نشان می دهد

مدلهای مختلف تراشه M2 که اپل آنها را تا اواخر خرداد عرضه خواهد کرد عبارتند از تراشه M2 برای مک بوک ایر، M2 پرو و M2 مکس برای مک بوک پرو های ۱۴ و ۱۶ اینچی و M2 اولترا دوگانه برای مک پرو.

گورمن در مورد آی مک جدید با تراشه M3 می گوید: به نظر می‌رسد اپل تنها روی تراشه‌های M2 کار نمی کند و باید منتظر آی‌مک جدید با نسخه M3 از تراشه ها باشیم. اما احتمالاً پیش از اواخر سال آینده میلادی این دستگاه عرضه نخواهد شد.

گزارش های فراوان در مورد مک های جدید مجهز به تراشه های M2منتشر شده است. اما احتمال می رود نسل بعدی آی مک با تراشه M2 ساخته نشود و اپل از تراشه M3 در آنها استفاده کند.