دوربین بدون آینه تمام فریم کنن سال 2018 به بازار خواهد آمد

با آن‎که سونی ممکن است اندکی به نسبت شرکت‎هایی مانند کنن و نیکن دیر وارد بازار دوربین‎ها شده باشد، اما این برند ژاپنی زمان از دست رفته را سریعا با تولید دوربین‎هایی که به نسبت رقبا بهتر هستند، جبران کرد. به عنوان مثال، سونی دوربین‎های جمع و جور تمام فریم و حتی یک دوربین بدون آینه‎ی […]

با آن‎که سونی ممکن است اندکی به نسبت شرکت‎هایی مانند کنن و نیکن دیر وارد بازار دوربین‎ها شده باشد، اما این برند ژاپنی زمان از دست رفته را سریعا با تولید دوربین‎هایی که به نسبت رقبا بهتر هستند، جبران کرد. به عنوان مثال، سونی دوربین‎های جمع و جور تمام فریم و حتی یک دوربین بدون آینه‎ی تمام فریم عرضه کرد که باعث شد بعضی از حرفه‎ای‎های دنیای دوربین به محصولات این شرکت رو آورند.

گرچه کنن یقینا قصد اجازه‎ی خودنمایی بیشتر به سونی را ندارد و به همین دلیل براساس آخرین گزارشی که وب‎سایت Canon Rumors منتشر کرده است، این شرکت در حال کار بر روی ساخت دوربین بدون آینه‎ی تمام فریم خود است. اگر اخبار منابع اطلاعاتی این وب‎سایت صحت داشته باشند، به نظر می‎رسد در نمایشگاه Photokina 2018 بتوانیم شاهد رونمایی از دوربین بدون آینه‎ی تمام فریم کنن باشیم. به عبارت دیگر ما با رونمایی رسمی از آن بیشتر از یک سال فاصله داریم.

برخی از قابلیت‎های شایعه شده برای این دوربین شامل یک پایه‎ی EF، یک سنسور انحصاری جدید دوربین (یعنی این دوربین از فناوری قدیمی‎تر تمام فریم کنن استفاده نمی‎کند)، احتمالا پشتیبانی از قابلیت ضبط ویدئوهای 4K شده و طراحی گفته می‎شود ترکیبی از دوربین‎های فعلی بدون آینه و DSLRها است.

هم‎چنین اشاره شده است که خبری از لنزهای اختصاصی برای این دوربین نیست، بنابراین این محصول از دوربین‎های سنتی‎تر که معمولا لنزهای تمام فریم را از لنزهای دیگر جدا می‎کنند، فرق دارد. فعلا به این اخبار به دیده‎ی شک بنگرید چون هنوز خیلی زود است صحت یا جعلی بودن شایعات تایید شود، اما امیدواریم در طی ماه‎های آینده اطلاعات بیشتری در این خصوص بشنویم.

تبلیغات :

buy Neuralink