کاویار از نسخه سفارشی آیفون ۱۳ پرو المپیک زمستانی امسال رونمایی کرد

مدل سفارشی آیفون ۱۳ پرو و پرو مکس کاویار برای المپیک زمستانی ۲۰۲۲ با کانفیگ قوی و قیمت ۲۷ هزار دلار رونمایی شد. به گزارش سرویس اخبار فناوری و تکنولوژی تکنا، با شروع المپیک زمستانی ۲۰۲۲ در پکن کاویار نیز مدل سفارشی خود برای آیفون های اپل 13 پرو و پرومکس را رونمایی کرد. این […]

مدل سفارشی آیفون ۱۳ پرو و پرو مکس کاویار برای المپیک زمستانی ۲۰۲۲ با کانفیگ قوی و قیمت ۲۷ هزار دلار رونمایی شد.

به گزارش سرویس اخبار فناوری و تکنولوژی تکنا، با شروع المپیک زمستانی ۲۰۲۲ در پکن کاویار نیز مدل سفارشی خود برای آیفون های اپل 13 پرو و پرومکس را رونمایی کرد. این مجموعه جدید شامل ۱۱۷ دستگاه گوشی است و آیفون 13 پرو قهرمان المپیک نام دارد. طبق گزارش منتشر شده توسط جی اس ام آرنا روی بدنه گوشی با استفاده از طلای ۲۴ عیار و آلیاژی از جواهرات مدل Olympic Hero هک شده است. در یک مدل دیگر نیز از طلای جامد ۱۸ عیار برای هک کردن استفاده شده که به صورت سفارشی در قالب دو گوشی آیفون 13 پرو و پرو مکس اپل به فروش میرسد.

حمله به اپل استور آمستردام و درخواست ۲۰۰ میلیون یورو رمز ارز

تبلیغات :

Neuralink Marketcap

این دو مدل گوشی از پرچمداران اپل بودند که اکنون به صورت سفارشی با طرحی جدید شامل پنل پشتی شیشه ای ساخته شده از مواد کامپوزیتی قرمز قابل تهیه هستند. همچنین لوگوی المپیک پکن نیز در پنل پشتی حک شده به طوری که حلقه های نمادین المپیک و کوهستان شیائوهایتوق محل برگزاری مسابقات قابل تشخیص است. این گوشی های گران قیمت با مشخصات ۱۲۸ گیگابایت حافظه ذخیره سازی و یا حداکثر یک ترابایت عرضه می شود. قیمت مدل پایین تر ۶۴۵۰ دلار خواهد بود و گوشی قویتر نیز با قیمت ۲۷ هزار و ۶۲۰ دلار به فروش می‌رسد.