نرم‌افزار و اپلیکیشن‌هاویژه

کاربران چینی گوشی های اپل بدون وی‌چت را یک زباله الکترونیکی گرانقیمت می دانند

در نظرسنجی که اخیرا انجام شده چینی ها گوشی های اپل بدون وی چت یک دستگاه الکترونیک گرانقیمت می دانند. در این نظرسنجی حدود ۹۵ درصد از شرکت‌کنندگان عنوان کردند اگر بین اپلیکیشن وی چت و گوشی آیفون بخواهند یکی را انتخاب کنند سعی خواهند کرد تا گوشی دیگری را جایگزین اپل کنند. این نظرسنجی بین ۱.۲ میلیون کاربر چینی انجام گرفت و همگی اظهار کردند به هیچ عنوان از وی چت دست نمی‌کشند.

به گزارش سرویس اخبار فناوری و تکنولوژی تکنا، دونالد ترامپ حدود دو هفته پیش طی حکمی به گروه شرکت‌های آمریکایی دستور داد تا تراکنش های مالی با شرکت چینی تنسنت را لغو کنند. از طرفی کلیه کاربران چینی معتقدند گوشی آیفون نیز بدون وی چت یک گوشی گران قیمت محسوب می شود. تصمیم ترامپ در مورد ویچت باعث شده است طرفداران پر و پا قرص اپل در چین به شدت کاهش یابند.

تبلیغات در گوگل آژانس تبلیغاتی افراک

اسکای دینگ که در زمینه فناوری‌های مالی در چین فعالیت دارد می گوید: ممنوعیت استفاده از وی چت باعث شده است که کاربران چینی به جای آیفون به برندهای دیگر گوشی رجوع کنند. زیرا آنها ویچت را مهمتر از آیفون می دانند. وی چت یک پیام رسان بسیار محبوب در چین به حساب می آید. به طوری که اکثر چینی ها در بیشتر مواقع در زمان استفاده از گوشی همراه از این اپلیکیشن برای تامین نیازهای خود استفاده می کنند.

دیدگاه کاربر


نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا