گوشی‎های Galaxy S8+/S8 سامسونگ ممکن است با کمبود موجودی در بازار روبرو شوند

با آن‎که سامسونگ از پرچم‎دارهای جدید خود رونمایی کرده ولی شایعه شده که شرکت کوالکام موفق نشده است به اندازه‎ی کافی مطابق با برنامه‎ریزی تولید سامسونگ، چیپست‎های اسنپ‎دراگون 835 در اختیار این شرکت بگذارد. علاوه بر این، سیستم روی چیپ اگزینوس 8895 خود سامسونگ که در قلب گوشی‎های گلکسی S8 و +S8 در اکثر بازارهای […]

با آن‎که سامسونگ از پرچم‎دارهای جدید خود رونمایی کرده ولی شایعه شده که شرکت کوالکام موفق نشده است به اندازه‎ی کافی مطابق با برنامه‎ریزی تولید سامسونگ، چیپست‎های اسنپ‎دراگون 835 در اختیار این شرکت بگذارد. علاوه بر این، سیستم روی چیپ اگزینوس 8895 خود سامسونگ که در قلب گوشی‎های گلکسی S8 و +S8 در اکثر بازارهای جهان قرار خواهد گرفت، با تاخیر در تولید روبرو شده است. چیپست اسنپ‎دراگون 835 در گوشی‎های عرضه شده برای بازار آمریکا به کار گرفته خواهد شد. هر دو چیپ‎های این دو دستگاه با استفاده از فناوری 10 نانومتری ساخته می‎شوند که باید توضیح معقولی برای بازدهی پایین شرکت‎های سامسونگ و کوالکام باشد.

تحلیل‎گران صنعت موبایل عقیده دارند که فروش سامسونگ با افت روبرو خواهد شد چون این شرکت قادر به این نخواهد بود میزان نیاز بازار برای خرید گوشی‎های Galaxy S8 و +S8 را رفع کند. ماه گذشته، ایوان بلس، لودهنده‎ی معروف توئیتری، توئیتی ارسال و ادعا کرده بود که چیپست‎های اگزینوس 8895 و اسنپ‎دراگون 835 به دلیل بازدهی کم باعث تاخیر یک هفته‎ای در عرضه‎ی هر دو گوشی خواهند شد. ابتدا انتظار می‎رفت تاریخ عرضه‎ی این دو گوشی 1 اردیبهشت‎ماه باشد ولی بلس آن را به 8 اردیبهشت‎ماه تغییر داد.

تبلیغات :

Neuralink Marketcap

بایستی صبر کنیم و ببینیم سامسونگ در طول هفته‎های آینده به چه نحو از عهده‎ی نیاز بازار و کاربران برخواهد آمد.