تازه های تکنولوژی

اختلالات در بروزرسانی جدید ویندوز 10 اطلاعات کاربران را حذف می‌کند

بروزرسانی نسخه جدید ویندوز 10 بسیاری از کاربران این سیستم عامل را سر در گم کرده است. کسانی که از این بروزرسانی استفاده کرده اند مدعی اند بروزرسانی جدید برخی از اطلاعات آنها را بطور خودکار پاک کرده است. همچنین ارتباط Wi-Fi و بلوتوث نیز با قطعی های پی در پی همراه بوده است.

به گزارش سرویس اخبار فناوری و تکنولوژی تکنا، بروزرسانی جدید ویندوز که با شماره سریال KB4549951 منتشر شده مشکلات بسیاری را با خود داشته است. کاربران در گزارش های خود از حذف ناخواسته اطلاعات خبر داده اند. همچنین کندی سیستم و یا نمایش صفحه آبی در برخی سیستم های دیگر گزاش شده است.

کاربرانی که به صفحات مایکروسافت رفته و مشکلات خود را بیان کرده اند گفته اند: در مرکزی که از کامپیوترها بصورت شبکه استفاده می شود با کندی شدید سرعت شبکه روبرو شدند. در حالیکه با حذف بروزرسانی ویندوز  10 مشکلات برطرف شد. برخی دیگر قطع و وصلی های مکرر در Wi-Fi و بلوتوث را گزارش داده اند. مهمترین مشکل حذف خودکار برخی اطلاعات کاربران بود که بسیاری را غافلگیر کرده است.

در حالی که همه این کاربران ایمیلی را به پشتیبانی مایکروسافت ارسال کرده اند و یا با مراجعه به انجمن های مایکروسافت مشکل خود را اعلام کردند، هنوز این شرکت واکنشی نسبت به آنها نشان نداده است.

دیدگاه کاربر


نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا