ساعت‌های هوشمند

dokiWatch نام یک ساعت پیشرفته مخصوص کودکان است

بیشتر گجت‌های پوشیدنی با محدودیت قابلیت‌های خود برای کودکان تنها نقش یک جی‌پی‌اس برای کودکان عمل می‌کنند تا مکان آن‌ها را به خانواده‌ی خود اطلاع دهند اما گروه سازنده‌ی ساعت‌هوشمند dokiWatch اید‌ه‌ی جدیدی را داشته و ساعت‌هایی را تولید کرده که براساس آن کودکان می‌توانند از تمامی ویژگی‌های ساعت در آن استفاده کنند. این ساعت دارای ویژگی‌هایی همچون گام شمار، برقرای تماس و حتی یک حیوان خانگی الکترونیکی برای سرگرمی کودکان است. رابط کاربری این ساعت بسیار ساده خواهد بود به طوریکه هر کودکی می‌تواند از آن استفاده کند و از طرفی دیگر این ساعت به طوری طراحی شده که در جنب‌ و جوش‌های کودکانه نیز هیچ آسیبی به آن نرسد.

ساعت‌هوشمند dokiWatch برای کودکانی در بازه‌ی سنی 6 تا 12 سال ساخته شده و اولین ساعت‌هوشمند برای کودکانی است که توانسته قابلیت برقراری تماس صوتی و تصویری را از طریق شبکه‌ی 3G میسر سازد. کودکان با این ساعت می‌توانند با خانواده‌ی خود تماس برقرار کنند و حتی در مواقع ضروری پیغام اضطراری ارسال کنند.

همان‌طور که گفته شد این ساعت دارای قابلیت مکان یابی افراد توسط جی‌پی‌اس نیز است تا والدین کودکان بهتر بتوانند مکان فرزند خود را پیدا کنند. دکمه‌ی SOS تعبیه شده در کنار ساعت نیز این اجازه را به کودک می‌دهد تا در مواقع ضروری با فشار دادن این دکمه مکان خود را به مخاطب‌های موجود در ساعت ارسال کند.

ساعت‌هوشمند dokiWatch در بهار سال آینده و با قیمتی نزدیک به 179 دلار به فروش خواهد رسید.


نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا