EVGA فروش کارت‌های گرافیک قدرتمند GTX 980 Ti VR Edition را آغاز کرد

بالاخره EVGA عرضه‌ی کارت گرافیک GTX 980 Ti VR Edition را آغاز و گیمرها را به استفاده از معماری جهش‌یافته و تقویت‌شده مسکول دعوت نمود. این کارت گرافیک قدرتمند با داشتن 2816 واحد پردازشگر CUDA، می‌تواند قدرتی فوق‌العاده بالا را پیش روی کاربران قرار داده و بازی‌های جدید را با رزولوشن بالای 4K به سادگی اجرا […]

بالاخره EVGA عرضه‌ی کارت گرافیک GTX 980 Ti VR Edition را آغاز و گیمرها را به استفاده از معماری جهش‌یافته و تقویت‌شده مسکول دعوت نمود. این کارت گرافیک قدرتمند با داشتن 2816 واحد پردازشگر CUDA، می‌تواند قدرتی فوق‌العاده بالا را پیش روی کاربران قرار داده و بازی‌های جدید را با رزولوشن بالای 4K به سادگی اجرا نماید. همچنین از این محصول قدرتمند می‌توان در تکنولوژی واقعیت مجازی نیز استفاده نمود چرا که سازندگان تمام تلاش خود را داشته‌اند تا آن را متناسب با این تکنولوژی، بهینه نمایند.

خود این کارت گرافیک، 6 گیگابایت حافظه‌ی GDDR5 داشته داشته و همراه با آن نیز یک درایو 5.25 اینچی با پورت‌های HDMI 2.0 و USB 3.0 در اختیار کاربران قرار گرفته تا امکان متصل کردن این کارت به ورودی‌های هدست واقعیت مجازی، ساده باشد. سازندگان از یک کانکتور داخلی HDMI نیز استفاده نموده‌اند که به کمک آن دیگر نیازی به استفاده از کابل‌های بیرونی نیست.

اولین نسخه‌های 4 گیگابایتی از کارت گرافیک GTX 960، توسط Inno3D و EVGA معرفی شدند

تبلیغات :

Neuralink Marketcap

EVGA GeForce GTX 980 Ti VR Edition Starts Selling 2

علاوه بر اینها، کارت گرافیک قدرتمند و جدید این شرکت نیز از امکانات و تکنولوژی‌های مخصوص EVGA نیز استفاده می‌کند که به عنوان مثال می‌توانیم به سیستم خنک‌کنندگی +ACX 2.0 اشاره کنیم.

هنوز زمان ورود این محصول به بازار ایران مشخص نشده است.