نرم‌افزار و اپلیکیشن‌ها

فیسبوک رابط کاربری نسخه قدیمی خود را از دسترس خارج میکند

فیسبوک سال گذشته از طراحی جدید رابط کاربری خود در کنفرانس توسعه دهندگان F8 رونمایی کرده بود. اکنون این شرکت اعلام کرده است قرار است نسخه قدیمی آن از دسترس خارج شود

به گزارش سرویس اخبار فناوری و تکنولوژی تکنا و به نقل از انگجت، رابط کاربری جدید فیسبوک در اسفند توسط کاربران به صورت آزمایشی استفاده شد و پس از آن و با پیشنهاد خود کاربران استفاده همزمان از رابط کاربری جدید و قدیم ادامه پیدا کرد. در حال حاضر فیس‌بوک اعلام کرده از ماه شهریور به بعد دیگر نسخه قدیمی و کلاسیک به طور کامل از دسترس خارج خواهد شد و کلیه کاربران با بروز رسانی و دریافت نسخه جدید باید تنها از طراحی رابط کاربری جدید استفاده کنند.

تبلیغات در گوگل آژانس تبلیغاتی افراک

کلیه کاربران دیگر نمیتوانند از صفحه کلاسیک فیسبوک استفاده کنند. همچنین فیسبوک این موضوع را از طریق یکی از صفحات پشتیبانی خود منتشر کرده و اعلام کرد کلیه کاربران به زودی می‌توانند تنها از نسخه جدید آن استفاده کنند. رابط کاربری جدید فیسبوک که به عنوان یک تغییر بزرگ در این شرکت محسوب می شود یک طراحی ساده و مدرن را در پیش گرفته است. همچنین در این طرح جدید قابلیت حالت تاریخ نیز در نظر گرفته شده و یا لینک هایی را برای بخش هایی مانند پخش ویدئو، پلتفرم خرید و فروش و مارکت پلیس نیز در قسمت نوار اصلی قرار دادند.

دیدگاه کاربر


نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا