دست‎بند هوشمند Alta HR فیت‎بیت با حسگر ضربان‎قلب به بازار می‌آید

به تازگی شرکت فیت‎بیت قیمت دستگاه‎های خود از جمله دست‎بند Fitbit Alta را در کشور ایالات‎متحده از 129.95 دلار به 85 کاهش داده است. علت این است فیت‎بیت قصد دارد دست‎بند جدید Fitbit Alta HR خود را وارد بازار کند که به آن یک حسگر ضربان قلب اضافه شده است. این شرکت که به تناسب‎اندام […]

به تازگی شرکت فیت‎بیت قیمت دستگاه‎های خود از جمله دست‎بند Fitbit Alta را در کشور ایالات‎متحده از 129.95 دلار به 85 کاهش داده است. علت این است فیت‎بیت قصد دارد دست‎بند جدید Fitbit Alta HR خود را وارد بازار کند که به آن یک حسگر ضربان قلب اضافه شده است.

این شرکت که به تناسب‎اندام کاربران خود توجه دارد زمانی که گزارش مالی مایوس‎کننده‎ی خود را برای سه ماهه‎ی آخر سال 2016 اعلام کرد، سهام‎داران و طرفدارانش را به ترس انداخت ولی ظاهرا آن‎ها خود را برای اقدامی بزرگ یعنی معرفی دست‎بند جدید Fitbit Alta HR آمده کرده بودند. این دست‎بند همانند با نسل قبلی خود یعنی Fitbit Alta ظاهر بسیار شیکی دارد ولی حالا در پشت آن یک حسگر ضربان قلب قرار گرفته است. هم‎چنین مجهز به یک نمایشگر حساس به ضربه‎ی آهسته و باتری با عمر 5 روز است. این دستگاه میزان گام‎های طی شده، چرخه‎های خواب را دنبال می‎کند و نوتیفیکیشن‎های گوشی‎هوشمند کاربر را اگر به طور دایم توسط اتصال بلوتوث با آن در تماس باشد را نشان می‎دهد.

سایر گجت‎های این شرکت یعنی Charge, Blaze و Surge مجهز به این سنسور بودند و حال Alta نیز به این خانواده می‎پیوندند. دست‎بندهای فیت‎بیت از مدت‎ها پیش اطلاعات مربوط به خواب کاربر را جمع‎آوری می‎کردند ولی حالا محصول جدید می‎تواند مراحل خواب سبک، عمیق و REM را در اطلاعات مربوط به خواب خود نشان دهد. دست‎بند Charge 2 نیز به همراه ساعت Blaze ماه آینده زمانی که Alta HR وارد بازار شود، از این نرم‎افزار جدید بهره‎مند خواهند شد.

گجت هوشمند جدید فیت‎بیت از فروردین‎ماه با قیمت 150 دلار وارد بازار جهانی می‎‎شود.

تبلیغات :

buy Neuralink