G551 و G771، جدیدترین لپتاپ های گیمینگ Asus ROG

دیروز جامعه ی گیمران ایسوس، Republic of Gamers یا به اختصار ROG، جدیدترین سری لپتاپ های گیمینگ خود را از سری G، در دو مدل G551 و G771 معرفی کرد. این دو لپتاپ با جدیدترین سخت افزار ها به روز شده اند و یک سر و گردن از مدل های قبلی بالاترند. هر دو لپتاپ جدید، از آخرین […]

دیروز جامعه ی گیمران ایسوس، Republic of Gamers یا به اختصار ROG، جدیدترین سری لپتاپ های گیمینگ خود را از سری G، در دو مدل G551 و G771 معرفی کرد. این دو لپتاپ با جدیدترین سخت افزار ها به روز شده اند و یک سر و گردن از مدل های قبلی بالاترند.

هر دو لپتاپ جدید، از آخرین نسل از پردازنده های Core i7 شرکت اینتل بهره می برند. زاویه ی دید بسیار بالای 178 درجه و صفحه ی نمایش IPS با وضوح تصویر فول اچ دی بهره می برند. همچنین خروجی تصویر 4K-Ultra HD در این لپتاپ ها تعیبه شده است تا کاربران برای استفاده از فن آوری Trinity مشکلی نداشته باشند.

تبلیغات :

Neuralink Marketcap

سیستم خنک کنندگی به کار گرفته شده در این لپتاپ ها بسیار هوشمندانه بوده است و سعی شده تا حد امکان، فن ها صدای کمتری را تولید کنند. لپتاپ های جدید سری G ایسوس از کارت گرافیک های 850M/860M بهره می برند و قدرت نسل هشتم از کارت های گرافیک nVIDIA به خوبی خودنمایی میکنند.صفحه ی نمایش استفاده شده در مدل G551 برابر با 15 اینچ و صفحه ی نمایش استفاده شده در مدل G771 برابر با 17 اینچ می باشد.

ایسوس ZenFone 3 Max را عرضه می‌کند

ASUS_G551_01

اما فن آوری Trinity نیز به خوبی در این G551 و G771 خودنمایی می کند به گونه ای که پورت های خروجی مورد نیاز بر روی هر دو مدل قرار گرفته اند و با استفاده از HDMI 1.4 یا Mini DisplayPort 1 می تواند تصویر در حال پخش در لپتاپ را به صورت مستقیم و همزمان به سه دستگاه دیگر منتقل کنید که همین موضوع نیازمند سخت افزاری قدرتمند می باشد که ایسوس به خوبی این موضوع را حل کرده است.

همکاری SonicMaster Premium و ASUS Golden Ear سبب شده است تا هدست های گیمینگ با صدای دالبی دیجیتال نیز همراه این لپتاپ های قدرتمند باشند تا بهترین تجربه ی ممکن به گیمر منتقل شود.

هنوز زمان عرضه ی رسمی لپتاپ های گیمینگ سری G شرکت ایسوس یعنی مدل های G551 و G771 و قیمت آنها مشخص نشده است اما طبق گفته ی ایسوس، به زودی باید منتظر اخبار جدیدی از G551 و G771 باشیم.

لینک کوتاه | منبع : Techpowerup