گلکسی واچ ۶ و واچ ۶ کلاسیک با ابعاد بزرگتر و ویژگی های بهبود یافته معرفی شد

سامسونگ در مراسم امروز از سری گلکسی واچ ۶ و واچ ۶ کلاسیک رونمایی کرد. این ساعت هوشمند همراه با سیستم های پیشرفته و فناوری ردیابی خواب بهمراه ویژگی های سلامتی عرضه خواهد شد. به گزارش‌ سرویس اخبار فناوری تکنا، ساعت های هوشمند جدید سامسونگ در دو نسخه استاندارد و کلاسیک رونمایی شد. ویژگی های […]

سامسونگ در مراسم امروز از سری گلکسی واچ ۶ و واچ ۶ کلاسیک رونمایی کرد. این ساعت هوشمند همراه با سیستم های پیشرفته و فناوری ردیابی خواب بهمراه ویژگی های سلامتی عرضه خواهد شد.

به گزارش‌ سرویس اخبار فناوری تکنا، ساعت های هوشمند جدید سامسونگ در دو نسخه استاندارد و کلاسیک رونمایی شد. ویژگی های سلامتی و طراحی به روز از جمله ویژگی های این ساعت ها هستند. همچنین در ساعت های جدید نسبت به نسل قبل حاشیه ها باریک تر شده و ابعاد ساعت نیز بزرگتر شده است.

سامسونگ در هنگام معرفی این ساعت ها از تعهد این شرکت نسبت به توسعه دستگاه هایی با قابلیت های متمرکز بر سلامتی خبر داد. از مهمترین ویژگی های این دستگاه قابلیت نظارت بر خواب، تناسب اندام و نظارت بر تغذیه کاربران است.

قابلیت نظارت بر خواب در این ساعت با نام Sleep Coaching می تواند در طول شب بر خواب کاربران نظارت داشته و صبح گزارشی در ارتباط با کیفیت خواب ، مدت آن و … ارائه می کند. این قابلیت به صورت بهبود یافته در گلکسی واچ ۶ عرضه شده و به کاربران کمک می کند تا دستورالعمل های مربوط به خواب را به مرحله اجرا درآورند.

همچنین ویژگی Sleep consistency داده های مربوط به زمان خواب و بیداری کاربر را ارائه می کند. حالت Sleep Mode با بی صدا کردن اعلان ها و کاهش نور صفحه نمایش خواب راحتی را برای کاربر ایجاد می کند. حسگر نامرئی نور مادون قرمز نیز روی این ساعت فعال میشود.