بازی God Of War 3 Remastered برای پلی استیشن 4 عرضه خواهدشد

طبیعتا همه‌ی ما با عناوین خدای جنگ خاطراتی زیادی در ذهن خود داریم. حالا سونی اعلام کرد که نسخه‌ی بازسازی شده از God Of War 3 را برای جدیدترین کنسول خود عرضه می‌کند. اگر یادتان باشد God Of War 1 ,2 تا زمانی که بر روی Play Station 3 بازسازی نشد، نتوانست به پتانسیل گرافیکی که داشت برسد. حالا هم سونی با همان عقیده باز هم یکی دیگر از انحصاری‌های خود را به صورت بازسازی شده منتشر می‌کند تا تعداد عناوین بازسازی شده برای این نسل به 16 برسد.

طبیعتا همه‌ی ما با عناوین خدای جنگ (God Of War) خاطراتی زیادی در ذهن خود داریم. حالا سونی اعلام کرد که نسخه‌ی بازسازی شده از God Of War 3 را برای جدیدترین کنسول بازی خود عرضه می‌کند. اگر یادتان باشد God Of War 1,2 تا زمانی که بر روی Play Station 3 بازسازی نشد، نتوانست به پتانسیل گرافیکی که داشت برسد. حالا هم سونی با همان عقیده باز هم یکی دیگر از انحصاری‌های خود را به صورت بازسازی شده منتشر می‌کند تا تعداد عناوین بازسازی شده برای این نسل به 16 نسخه برسد.

این بازی در تاریخ 14 جولای برای Play Station 4 عرضه می‌شود. سونی با عرضه‌ی فرانچایز خدای جنگ توانست مخاطبان را به سوی این بازی بکشد به طوری که بعضی از آن‌ها این فرانچایز را بهترین فرانچایز تاریخ بازی‌های کامپیوتری می‌دانند. به هر حال بعد از عرضه‌ی نسخه‌ی دوم، نسخه‌ی سوم بازی با تاخیری مواجه شد تا این که شک و شبهات در مورد این بازی افزایش یافت. نهایتا بعد از گذشت چند سال از عرضه‌ی نسل هفته، این بازی برای Play Station 3 منتشر شد و توانست بررسی‌های مثبتی را از منتقدان دریافت کند.

به نظر می‌رسد همانند گذشته دیگر شاهد تولید نسخه‌های متوالی از فرنچایز‌های مختلف نباشیم. این‌ که انتظار داشته باشیم فرنچایز مورد علاقه‌ی ما به نسخه‌ی 15 رسیده و این عدد را جلوی نام بازی مورد علاقه ببینیم کمی بعید به نظر می‌رسد و فعلا باید با کالکشن‌ها یا همان ریمستر‌ها دنیای بازی‌های ویدیوی را سپری کنیم.

نظر شما چیست؟ آیا تعداد عناوین بازسازی شده برای این نسل بیش از حد نیست؟

God Of War 3 Remastered برای PS4 عرضه می‌شود

God Of War 3 Remastered برای PS4 عرضه می‌شود

God Of War 3 Remastered برای PS4 عرضه می‌شود

God Of War 3 Remastered برای PS4 عرضه می‌شود

God Of War 3 Remastered برای PS4 عرضه می‌شود

 

پیشنهاد ویژه : قیمت ارز دیجیتال
پیشنهاد ویژه : سرور HP
پیشنهاد ویژه : تعمیر کامپیوتر تهران
پیشنهاد ویژه : ترجمه رسمی آلمانی

پیشنهاد ویژه

خرید بلیط هواپیما فلای تودی

پیشنهاد ویژه

لیست کامل و نرخ لحظه ای ارزهای دیجیتال