گوگل برای بهبود اپلیکیشن Spaces اقدام به خریداری یک استارت‌آپ کرد

شکی نیست که گوگل زحمت زیادی برای توسعه اپلیکیشن Spaces کشیده و حتی با گذشته زمانی طولانی، هنوز این اپلیکیشن آماده‌ی ورود به بازار نشده است. اینطور که مشخص شده، این شرکت نتوانسته انتظارات مورد نیاز خود برای توسعه این اپلیکیشن را فراهم کند و به منظور رفع این مشکل، یک شرکت استارت‌آپ (نوپا) به […]

شکی نیست که گوگل زحمت زیادی برای توسعه اپلیکیشن Spaces کشیده و حتی با گذشته زمانی طولانی، هنوز این اپلیکیشن آماده‌ی ورود به بازار نشده است. اینطور که مشخص شده، این شرکت نتوانسته انتظارات مورد نیاز خود برای توسعه این اپلیکیشن را فراهم کند و به منظور رفع این مشکل، یک شرکت استارت‌آپ (نوپا) به نام Kifi را که در زمینه‌ی اینترنت و اشتراک‌گذاری فعالیت دارد، خریداری کرده است.

توسعه‌دهندگان این شرکت در رابطه با ملحق شدن به شرکت گوگل هیچ نگرانی نداشته و قصد دارند با تمام قدرت، ویژگی‌های زیرساختی اپلیکیشن Spaces را تقویت کنند. البته هنوز مشخص نشده که مهندسین این شرکت قرار است بر روی چه موضوعی تمرکز کنند، اما می‌توانیم مطمئن باشیم که گوگل این اپلیکیشن و توسعه Spaces را دست فراموشی نخواهد سپرد. به همین جهت این نرم‌افزار قرار است طی چندین هفته‌ی آینده در اختیار کاربران قرار بگیرد و فرصت زیادی در اختیار مهندسین Kifi قرار نگرفته است.

اما کاربران باید در مدت باقی مانده، تمامی اطلاعاتی که ممکن است طی این همکاری از دست رود را ذخیره کنند تا در آینده پشیمان نشوند. هر چند، باید منتظر انتشار اطلاعات بیشتری از سوی گوگل در این زمینه نیز باشیم.

تبلیغات :

buy Neuralink