اخبار شرکت‌ها

ارائه خدمات مالی گوگل با کمک گوگل کارت در راه است

گوگل نیز مانند اپل قصد ارد تا خدمات مالی مختص خود را به کاربرلانش ارائه دهد. بنظر می رشد در آینده بابد منتظر گوگل کارت هم باشیم. به گزارش سرویس اخبار تکنولوژی و فناوری تکنا و به نقل از techspot، گوگل از ارائه کارت نقدی به کاربران خود خبر داده است که این کارت بهمراه نسخه دیجیتالی عرضه خواهد شد.

تفاوت های میان اپل کارت و کارت اعتباری گوگل در خدمات رسانی آنهاست. کارت اعتباری اپل بصورت پرداخت های روزانه و واسطه ای بین کاربر و بانک است در حالیکه گوگل قصد دارد تا کارت های اعتباری نقدی (Debit Card) برای کاربران خود در نظر بگیرد. بدین ترتیب کاربران قادرند تا حساب خود را مدیریت و دخل و خرج روزانه را بوسیله این کارت مشاهده کنند. البته گوگل تنها به کارت اعتباری نقدی بسنده نکرده و در فکر کارت اعتباری دیجیتال در گوگل پی نیز هست. این کارت های اعتباری دیجیتال به کاربران کمک می کند تا در صورت مفقودی کارت اعتباری نقدی با کمک گوشی های اندرویدی با قفل کردن کارت به استفاده از کارت خود ادامه دهد.

گوگل تا کنون اعلامیه رسمی ای مبنی بر ورود این شرکت در ارائه خدمات مالی نداده است اما گفته است قصد دارد روش های هوشمندی را برای نگهداری حساب های مالی از طریق گوگل پی ارائه کند. همچنین سیتی و SFCU به عنوان شرکای مالی این شرکت معرفی شده اند. همزمان با این موضوع کدهای صادر شده توسط گوگل در کروم نشان از تلاش این شرکت برای تولید نوعی کارت اعتباری حکایت دارد اما تاکنون هیچ رابط کاربری شفافی برای آن تعریف نشده است.

دیدگاه کاربر


نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا