گوگل مشکل بلوتوث دستگاه‎های پیکسل را رفع می‎کند

تعدادی از کاربران گوشی‎های Google Pixel (و Pixel XL) مشکلی را در خصوص ارتباط بلوتوث دستگاه خود تجربه کرده بودند که به صورت تصادفی بدون هشدار باعث خاموش شدن این ارتباط رادیویی می‎شد و در نتیجه به دنبال آن ارتباط بلوتوث دستگاه‎ ان‎ها با لوازم‎جانبی قطع می‎شد تا کاربر زمان استریم موسیقی بر روی یک […]

تعدادی از کاربران گوشی‎های Google Pixel (و Pixel XL) مشکلی را در خصوص ارتباط بلوتوث دستگاه خود تجربه کرده بودند که به صورت تصادفی بدون هشدار باعث خاموش شدن این ارتباط رادیویی می‎شد و در نتیجه به دنبال آن ارتباط بلوتوث دستگاه‎ ان‎ها با لوازم‎جانبی قطع می‎شد تا کاربر زمان استریم موسیقی بر روی یک اسپیکر خارجی با تجربه‎ی آزاردهنده‎ای روبرو شود. خوشبختانه گوگل قصد دارد این مشکل را از طریق آپدیت خدمات گوگل‎پلی (Google Play Services Update) برطرف کند.

این مشکل ابتدا در زمان ارائه‎ی بسته‎ی امنیتی ماه فوریه گوگل ظاهر شد. حتی بسته‎ی امنیتی ماه مارس نیز مشکل بلوتوث را برطرف نکرد. سرانجام، یکی از مقامات گوگل در انجمن محصول مرتبط با این مشکل پستی منتشر کرد مبنی بر این‎که گوگل بسته‎ی اصلاحی سمت سروری برای این مشکل ارسال کرده است.

تبلیغات :

Neuralink Marketcap

همان‎طور که اشاره شد، یک آپدیت در خدمات گوگل‎پلی در طول چند روز آینده به دستگاه کاربران می‎رسد، بنابراین این دسته از کاربران نیاز نیست کاری کنند چون این به‎روزرسانی به شکل در پس‎زمینه رخ می‎دهد.