گوگل در حال آزمایش قابلیت جدیدی به نام جستجوی ساده است

ویژگی جدیدی به نام جستجوی صادرات آزمایش می‌کند که می‌تواند به کاربران کمک کند تا به صورت فوری پاسخ سوالات خود را دریافت کنند. به گزارش سرویس اخبار فناوری و تکنولوژی تکنا، گوگل ویژگی جدیدی به نام جستجوی ساده را آزمایش می‌کند که جزئیات دقیق آن هنوز منتشر نشده است. به نظر می‌رسد این ویژگی […]

ویژگی جدیدی به نام جستجوی صادرات آزمایش می‌کند که می‌تواند به کاربران کمک کند تا به صورت فوری پاسخ سوالات خود را دریافت کنند.

به گزارش سرویس اخبار فناوری و تکنولوژی تکنا، گوگل ویژگی جدیدی به نام جستجوی ساده را آزمایش می‌کند که جزئیات دقیق آن هنوز منتشر نشده است. به نظر می‌رسد این ویژگی قرار است به کاربران کمک کند تا سریعاً پاسخ فوری برای برخی سوالات ابتدایی خود دریافت کنند.

کاربران برای فعال کردن ویژگی جستجوی ساده می‌توانند روی دکمه اصلاح که در بالای صفحه نتایج جستجو مشخص است کلیک کنند. در صورت فعال‌سازی این ویژگی به جای جستجوی سنتی نتیجه‌ای دقیق‌تر و مختصر ارائه می‌شود که پاسخ‌های مستقیم را نسبت به سوال پرسیده شده اولویت بندی کرده و گزینه‌های مرتبط را به صورت فهرست ارائه می‌کند.

کاربرانی که به دنبال کارایی، دقت و صحت در نتایج جستجوی خود هستند می‌توانند این گزینه عالی را آزمایش کنند. در صورتی که شما نیز از جمله کاربران در زمینه جستجوهای ساده هستید و قصد دارید به برخی اطلاعات مورد نیاز با سرعت بیشتر دسترسی پیدا کنید می‌توانید از این ویژگی جدید استفاده کنید. از طرفی در صورتی که نتایج جستجو به صورت محدود ارائه شود می‌تواند به ارائه نظر و دیدگاه جانبدارانه یا یک طرفه منجر شود. به همین دلیل نمی‌تواند برای کاربرانی که قصد دارند دانش خود را در زمینه‌ای به چالش کشیده یا گسترش دهند مناسب باشد.

پیشنهاد ویژه : سرور HP
پیشنهاد ویژه : تعمیر کامپیوتر تهران
پیشنهاد ویژه : ترجمه رسمی آلمانی

پیشنهاد ویژه

تبلیغ در گوگل

پیشنهاد ویژه

خرید بلیط هواپیما فلای تودی

پیشنهاد ویژه

لیست کامل و نرخ لحظه ای ارزهای دیجیتال