نرم‌افزار و اپلیکیشن‌هاویژه

گوگل لنز به قابلیت آنالیز مستقیم تصاویر گالری مجهز می‌شود

از این پس اپلیکیشن گوگل لنز می‌تواند تمامی تصاویر موجود در گالری را تجزیه و تحلیل کند. کاربران با دریافت آخرین به روز رسانی این برنامه امکان تجزیه و تحلیل عکس های موجود در گالری و حتی سوژه‌های قابل مشاهده توسط دوربین را دارند.

به گزارش سرویس اخبار فناوری و تکنولوژی تکنا، به روز رسانی آخرین نسخه گوگل لنز شامل تغییراتی در بهبود و تمرکز این برنامه روی تجزیه و تحلیل تصاویر است. این قابلیت علاوه بر تصاویر موجود در گالری بر روی اپلیکیشن های پیش فرض دوربین نیز قابل استفاده است. گوگل معتقد است هر تصویر سوژه پیش از آنکه مورد عکاسی قرار بگیرد توسط دوربین ثبت می شود. به همین دلیل گوگل لنز می تواند پیش از ثبت آن به کاربران کمک کند تا تصاویر را تجزیه و تحلیل کنند.

تبلیغات در گوگل آژانس تبلیغاتی افراک

پیش از این نیز گوگل در گوگل فوتوز امکان آنالیز اسکرین شات ها را در دسترس کاربران قرار داده بود. اما تجزیه تحلیل تصاویر و آنالیز آنها در گوگل لنز می‌تواند کار را برای کاربران را راحت تر کرده و همه این امکانات را در یک مکان فراهم کند. در حال حاضر تغییرات گوگل لنز برای دستگاه‌های اندرویدی قابل اعمال است و با توجه به اینکه اصلاح این اپلیکیشن برای کلیه کاربران مستلزم صرف زمان بیشتری خواهد بود کاربران iOS در آینده به این قابلیت دسترسی خواهند داشت.

دیدگاه کاربر


نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا