سرویس عکس گوگل پلاس از 10 مردادماه بسته می‌شود

گوگل برنامه‌ی خود را برای تعطیل سرویس عکس در گوگل پلاس اعلام کرد. بدین ترتیب با معرفی شدن سرویس جدید گوگل به نام Google Photos، سرویس قدیمی از تاریخ 10 مرداد به طور رسمی از کار می‌افتد. این اتفاق در ابتدا برای اندروید رخ خواهد داد و بعد از آن نسخه‌ی وب و iOS نیز از […]

گوگل برنامه‌ی خود را برای تعطیل سرویس عکس در گوگل پلاس اعلام کرد. بدین ترتیب با معرفی شدن سرویس جدید گوگل به نام Google Photos، سرویس قدیمی از تاریخ 10 مرداد به طور رسمی از کار می‌افتد. این اتفاق در ابتدا برای اندروید رخ خواهد داد و بعد از آن نسخه‌ی وب و iOS نیز از کار می افتند.

کاربران فعلی سرویس گوگل پلاس باید با نصب برنامه‌ی Google Photos بر روی گوشی‌های هوشمند خود، عکس‌های کنونی را به این سرویس انتقال دهند. تمامی عکس‌ها  و ویدیوی‌های بک آپ گرفته شده همگی در آدرس http://photos.google.com در دسترس هستند. شما همچنین می‌توانید از طریق برنامه‌ی Google Takeout عکس‌ها و ویدیوی‌های مربوط به خود را دانلود کنید.

امکان استفاده از دستیار صوتی گوگل در پیام‌رسان WhatsApp میسر شد

تبلیغات :

Neuralink Marketcap

برنامه‌ی جدیدی که قرار است جایگزین برنامه‌ی قدیمی شود عکس‌ها و ویدیو‌ها را با کیفیتی به مراتب بهتر نشان می‌دهد. این برنامه قابلیت بک آپ گرفتن از عکس‌ها به صورت اتوماتیک و همچنین جمع کردن آن‌ها به صورت کالکشن را در خود دارد.