اپلیکیشن Google Photos با فیلترهای جدید به‎روزرسانی شد

به گفته‎ی خیلی از افراد محبوب‎ترین اپلیکیشن ویرایش تصویر برای گوشی‎های موبایل Google Photos بوده که حال با دریافت قابلیت‎های جدیدی که توانمندی‎های آن را افزایش می‎دهد، به‎روزرسانی شده است. همان‎طور که تیتر خبر اشاره می‎کند، اپ گوگل حال دارای فیتلرهای پویای جدیدی است که به کاربران اجازه می‎دهد تصاویر گرفته شده را ویرایش و کیفیت […]

به گفته‎ی خیلی از افراد محبوب‎ترین اپلیکیشن ویرایش تصویر برای گوشی‎های موبایل Google Photos بوده که حال با دریافت قابلیت‎های جدیدی که توانمندی‎های آن را افزایش می‎دهد، به‎روزرسانی شده است.

همان‎طور که تیتر خبر اشاره می‎کند، اپ گوگل حال دارای فیتلرهای پویای جدیدی است که به کاربران اجازه می‎دهد تصاویر گرفته شده را ویرایش و کیفیت آن‎ها را تنها با یک ضربه‎ی آهسته بهبود بخشند. در این به‎روزرسانی به طور کامل مجموعه فیلترهای جدیدی دیده می‎شود، پس حتما آن‎ها را محک بزنید.

تغییر دیگری که در این اپلیکیشن دیده می‎شود اضافه شدن قابلیت‎های کنترلی پیشرفته برای ویرایش تصاویر است که به کاربران امکان تغییر میزان نوردهی تصویر، رنگ و بسیاری دیگر از قابلیت‎های تصویر را می‎دهد از جمله یک اسلایدر مبتکرانه‎ی Deep Blue که به آسمان و آب، رنگ مورد نظر را اضافه می‎کند.

مورد آخر این‎که Google Photos حال می‎تواند حتی فیلم‎های بیشتری را در کنار هم قرار دهد تا لحظات خوب زندگی شما همانند با اولین‎ ماه‎های کودکی، بهترین لحظات سال یا حتی سنت‎های عید یادآوری شوند.

نسخه‎ی جدید این اپ در حال حاضر در گوگل پلی‎استور قرار داده شده است. نسخه‎ی iOS این اپلیکیشن هنوز این قابلیت‎ها را دریافت نکرده اما با مواردی که عملکرد آن را بهبود می‎بخشند، به‎روزرسانی شده است.