بخش “اپلیکیشن رایگان هفته” به گوگل پلی‎استور اضافه شد

این یک حقیقت محض است که تمامی افراد محضولات رایگان یا تخفیف خورده را دوست دارند، اگر شما بتوانید اپلیکیشنی که معمولا چند دلار قیمت دارد را رایگان تهیه کنید، این کار را انجام نمی‎دهید؟ گرچه اغلب اوقات اپ‎استورهای مختلف این قضیه را به خوبی نشان نمی‎دهند، اما کاربران اندرویدی نیازی به نگرانی ندارند چون […]

این یک حقیقت محض است که تمامی افراد محضولات رایگان یا تخفیف خورده را دوست دارند، اگر شما بتوانید اپلیکیشنی که معمولا چند دلار قیمت دارد را رایگان تهیه کنید، این کار را انجام نمی‎دهید؟ گرچه اغلب اوقات اپ‎استورهای مختلف این قضیه را به خوبی نشان نمی‎دهند، اما کاربران اندرویدی نیازی به نگرانی ندارند چون گوگل در پلی‎استور خود بخشی جدیدی به اسم “اپلیکیشن رایگان هفته” لحاظ کرده است.

به این بخش در پلی‎استور از طریق محیط وب یا موبایل می‎توان دسترسی داشت. تنها کاری که کاربر بایستی انجام دهد رفتن به صفحه‎ی اصلی پلی‎استور، اسکرول به سمت پایین و پیدا کردن بخش “اپلیکیشن رایگان هفته” است. بدون شک برخلاف چیزی که عنوان این بخش دارد، تعداد اپلیکیشن‎های رایگان یا تخفیف‎خورده بیشتر از یکی است، بنابراین در حقیقت این بخش به اپلیکیشن‎هایی اشاره می‎کند که کاربران می‎توانند با قیمت کم یا رایگان تهیه کنند.

تبلیغات :

Neuralink Marketcap

در حال حاضری اپلیکیشنی که در این بخش قرار گرفته است “Card Wars – Adventure Time” نام دارد، بازی که معمولا 2.99 دلار قیمت دارد ولی تا چند روز رایگان به قیمت رایگان عرضه شده است.