اخبار شرکت‌ها

کاربران گوگل استادیا پرو می‌توانند به رایگان از این سرویس استفاده کنند

کاربران سرویس گوگل استادیا می توانند به مدت 2 ماه از این سرویس بصورت رایگان استفاده کنند. هدف گوگل از این کار جذب بیشتر محاطبان این سرویس و همچنین کمک به در قرنطینه ماندن بیشتر افراد است.

به گزارش سرویس اخبار فناوری و تکنولوژی تکنا، سرویس استریم بازی استادیا پرو (Stadia Pro) مربوط به شرکت گوگل به مدت 2 ماه بصورت کاملا رایگان عرضه خواهد شد. بدین ترتیب بیشتر کاربران به خانه نشینی و در قرنطینه ماندن تشویق خواهند شد. معاون بخش استادیا می گوید: ماندن در خانه می تواند برای بسیاری از افراد بسیار سخت باشد. گوگل برای افزایش رابطه های اجتماعی میان دوستان و یا در خانه، سرویس های استادیا پرو را برای گیمرهای 14 کشور و به مدت 2 ماه رایگان خواهد کرد.

کاربران برای استفاده از این سرویس می توانند پس از ثبت نام در سایت از سرویس استریم مبتنی بر پردازش ابری استفاده کنند. در این سرویس 9 بازی بصورت رایگان قرار گرفته است. از جمله این بازی ها می توان به دستینی ۲ (Destiny 2: The Collection)، بازی Grid  و بازی Thumper اشاره کرد. پیش از این کاربران برای استفاده از این سرویس ماهانه 9.99 دلار پرداخت می کردند. سرویس استادیای گوگل در حالی در اختیار کاربران قرار گرفته که فشار بر شبکه اینترنت همچنان پابرجاست. به همین دلیل گوگل رزولوشن پیش فرض را از 4k به 1080P تغییر داده است.

دیدگاه کاربر


نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا