اپلیکیشن Allo گوگل می‎تواند به دوستانتان تاریخچه جستجوهایتان را نشان دهد

چیزهایی که ما جستجو می‎کنیم می‎توانند خجالت‎اور باشند، به خصوص اگر مربوط به مسائل پزشکی شوند و در همین خصوص ممکن است ما نخواهیم کسی از آن‎ها با خبر شود. خوشبختانه، اکثر اوقات جستجوهای ما به صورت بسیار خصوصی صورت می‎گیرند ولی وب‎سایت Recode اعلام می‎کند که عملکرد اپلیکیشن Allo گوگل در این  زمینه زیاد […]

چیزهایی که ما جستجو می‎کنیم می‎توانند خجالت‎اور باشند، به خصوص اگر مربوط به مسائل پزشکی شوند و در همین خصوص ممکن است ما نخواهیم کسی از آن‎ها با خبر شود. خوشبختانه، اکثر اوقات جستجوهای ما به صورت بسیار خصوصی صورت می‎گیرند ولی وب‎سایت Recode اعلام می‎کند که عملکرد اپلیکیشن Allo گوگل در این  زمینه زیاد خوب نیست چون به صورت بالقوه تاریخچه‎ی جستجوی کاربر را نشان می‎دهد.

عملا کشف شده که دستیار صوتی گوگل که به تازگی در این اپ ادغام شده است، گاهی اوقات به جواب‎هایی پاسخ می‎دهد که بسیار به موضوع مورد بحث بی‎ربط هستند، یا به دلیلی تصمیم می‎گیرد به یک سوالی که قبلا پرسیده شده است پاسخ دهد که می‎تواند تصادفا چیزهایی که کاربر جستجو کرده است و می‎خواسته کسی نبیند را فاش سازد.

تبلیغات

واقعا چنین چیزی یک نفوذ عظیم به دنیای حریم خصوصی کاربران است چون گاهی اوقات یقینا چیزهایی وجود دارد که هیچ فردی دوست ندارد سایر افراد از جستجوی آن‎ها با اطلاع شود. خوشبختانه، به نظر می‎رسد که این قضیه یک باگ باشد چون گوگل به گزارش Recode واکنش نشان داده و اعلام کرده است “ما در رابطه با مشکل Assistant که در گفتگوهای گروهی به آن شکلی که بایستی کار نمی‎کند، با اطلاع هستیم. ما این مشکل را برطرف کردیم و بابت گزارش از شما تشکر می‎کنیم.”

پیشنهاد ویژه : خرید هدایای تبلیغاتی جدید

پیشنهاد ویژه

خرید بلیط هواپیما فلای تودی

پیشنهاد ویژه

لیست ارزهای دیجیتال

پیشنهاد ویژه

سرور HP