چت بات بارد گوگل اکنون در پاسخ ها تصاویر را نیز نمایش می دهد

چت بات بارد گوگل اکنون پس از دریافت بروزرسانی قادر است علاوه بر پاسخ به پرسش ها از تصاویر نیز پشتیبانی کند. با این قابلیت که تصاویر نیز از موتور جستجوی گوگل دریافت میشود پاسخ ها می توانند تاثیر بیشتری داشته باشند. به گزارش سرویس اخبار فناوری و تکنولوژی تکنا و به نقل از 9to5Google، […]

چت بات بارد گوگل اکنون پس از دریافت بروزرسانی قادر است علاوه بر پاسخ به پرسش ها از تصاویر نیز پشتیبانی کند. با این قابلیت که تصاویر نیز از موتور جستجوی گوگل دریافت میشود پاسخ ها می توانند تاثیر بیشتری داشته باشند.

به گزارش سرویس اخبار فناوری و تکنولوژی تکنا و به نقل از 9to5Google، بارد اکنون با استفاده از نتایج جستجوی گوگل تصاویری را دریافت کرده و هنگام ارائه پاسخ ها نمایش می دهد. بدین ترتیب پاسخ های این چت بات پیکر مانند گذشته تنها به صورت متنی نبوده و همراه با تصاویر خواهد بود.ذ

این اولین بار است که گوگل از نظر بصری چت بات خود را بروزرسانی می کند. حتی در آینده نزدیک نیز اجازه آپلود تصویر در این چت بات وجود خواهد داشت. بدین ترتیب می‌توان در مورد عکس های آپلود شده از هوش مصنوعی سوال کرد. مثلاً میتوان در مورد دو عکس از بارد توصیف بامزه بخواهید. در این مورد نیز از سرویس لنز گوگل برای تجزیه و تحلیل تصاویر استفاده می شود.

با استفاده از ویژگی جدید بارد میتوان به طور مستقیم نیز برای نمایش تصاویر درخواست داد. به عنوان مثال می‌توان از این چت بات خواست تا چند شاخه گل رز را نمایش دهد.