ویدئوی جدید گوگل طراحی پیکسل ۷ را نشان می دهد

گوگل چند روز دیگر از گوشی سری ۷ پیکسل رونمایی خواهد کرد. گوگل پیش از رونمایی ویدئویی از نسخه پرو گوشی جدید منتشر کرد که طراحی آن را از زوایای مختلف نشان میدهد. به گزارش سرویس اخبار فناوری و تکنولوژی تکنا، گوگل رویداد معرفی سخت افزار خود را در تاریخ ۱۴ مهر برگزار خواهد کرد. در […]

گوگل چند روز دیگر از گوشی سری ۷ پیکسل رونمایی خواهد کرد. گوگل پیش از رونمایی ویدئویی از نسخه پرو گوشی جدید منتشر کرد که طراحی آن را از زوایای مختلف نشان میدهد.

به گزارش سرویس اخبار فناوری و تکنولوژی تکنا، گوگل رویداد معرفی سخت افزار خود را در تاریخ ۱۴ مهر برگزار خواهد کرد. در حالیکه چند روز به این رویداد باقی نمانده است این شرکت با هدف افزایش هیجان در بین کاربران ویدئویی از طراحی گوشی پیکسل ۷ را به عنوان بخشی از کمپین تبلیغاتی منتشر کرد.

در این ویدئو طراحی این گوشی به همراه رنگبندی آن قابل مشاهده است. قرار است این گوشی در رنگهای خاکستری تیره سفید و خاکستری روشن عرضه شود. پیش از این بسیاری از مشخصات فنی گوشی پیکسل ۷ گوگل پیش از معرفی رسمی منتشر شده بود. طبق این گزارشات گوشی جدید گوگل نسخه پرو مجهز به تراشه تنسور G2 و حداکثر رم ۱۲ گیگابایت خواهد بود که همراه با حافظه ذخیره سازی بین ۱۲۸ تا ۲۵۶ذگیگابایت عرضه میشود.

همچنین این گوشی به یک دوربین اصلی ۵۰ مگاپیکسلی بهمراه یک دوربین ۱۲ مگاپیکسلی اولتراواید و دوربین ۴۸ مگاپیکسلی تله فوتو نیز مجهز است. طی گزارش منتشر شده توسط جی آی ام آرنا دوربین تله فوتو پیکسل ۷ دارای حسگر GM1 سامسونگ است. دوربین سلفی نیز در بالای نمایشگر و ۱۱ مگاپیکسل است. این دوربین به حسگر جدید سامسونگ به نام 3j1 مجهز شده است که آن را قادر میسازد تا از فوکوس خودکار نیز پشتیبانی کند.

تبلیغات :

buy Neuralink