خرید سیم‌کارت دائمی همراه اول با اقساط 36 ماهه

اپراتور همراه اول برای فروش اقساطی سیم‌کارت‌های دائمی خود شرایطی در نظر گرفته که طبق آن علاقمندان می‌توانند این سیم‌کارت‌ها را با اقساط ۳۶ ماهه خریداری کنند. شرکت ارتباطات سیار اعلام کرده است که علاقمندان به خرید سیم کارت‌های اقساطی می‌‌توانند ابتدا مبلغ پیش پرداخت که معادل ۲۰ هزار و ۸۰۰ تومان تعیین شده را […]

اپراتور همراه اول برای فروش اقساطی سیم‌کارت‌های دائمی خود شرایطی در نظر گرفته که طبق آن علاقمندان می‌توانند این سیم‌کارت‌ها را با اقساط ۳۶ ماهه خریداری کنند.

شرکت ارتباطات سیار اعلام کرده است که علاقمندان به خرید سیم کارت‌های اقساطی می‌‌توانند ابتدا مبلغ پیش پرداخت که معادل ۲۰ هزار و ۸۰۰ تومان تعیین شده را واریز کرده و پس از آن مابقی مبلغ را در ۳۶ قسط ۳۵۰۰ تومانی پرداخت کنند.

اگر مایل به ثبت نام در این طرح باشید می‌توانید به دفاتر یا فروشگاه‌های همراه اول مراجعه کرده و نسبت به خرید سیم کارت به مبلغ ۲۰ هزار تومان اقدام کنید. ابتدا با پرداخت مبلغ ۲۰ هزار و ۸۰۰ تومان سیم کارت خود را فعال کرده و الباقی وجه سیم‌کارت (قیمت کل سیم کارت ۱۶۶ هزار و ۸۰۰ تومان است) را به صورت اقساطی پرداخت نمایید.

نحوه دریافت اطلاعات از میزان اقساط پرداخت شده و مابقی اقساط نیز به این صورت است که پیامک‌های پرداخت اقساط در زمان مقرر ۷۲ ساعت قبل از سر رسید، جهت یادآوری و پرداخت آن از سوی سیستم ارسال می‌شود. همچنین اطلاع از پرداختی‌های انجام شده از طریق دفاتر خدمات مشتریان و سیستم‌های دفاتر و منوی پیگیری اقساط در سایت همراه اول قابل پیگیری است.

لازم به ذکر است که این سیم کارت‌ها در تمامی رنج شماره‌ها قابل عرضه هستند و پس از فعال‌سازی سیم‌کارت طرحی تشویقی نیز روی خط فعال خواهد شد. همچنین مشترک می‌تواند به صورت همزمان یک یا چند قسط و در صورت تمایل کلیه اقساط را در یک زمان پرداخت کند.

البته خرید سیم کارت به این شیوه محدودیت‌هایی از جمله عدم امکان نقل و انتقال سیم کارت، عدم امکان مکالمه رومینگ و قطع کامل درصورت عدم پرداخت اقساط تا سه ماه را به همراه دارد. میزان ودیعه این سیم‌کارت‌ها نیز به میزان ۸۰ درصد مبلغ پیش پرداخت بوده و خریداران این سیم‌کارت‌ها قادر به استفاده از ترابرد پذیری (MNP) نخواهند بود.

در صورت عدم پرداخت اقساط در موعد مقرر نیز خط به طور کامل قطع می‌شود و جهت وصل می‌بایست کلیه اقساط معوقه به صورت یکجا پرداخت شود. در صورت عدم تسویه پس از سه ماه، خط تخلیه می‌شود و چنانچه تا شش ماه پس از تخلیه، مبالغ بدهی پرداخت نشود، خط عودت داده شده و غیر قابل استرداد می‌شود. در نهایت کلیه سرویس‌های همراه اول دائمی به جز امکان ترابرد و رومینگ و نقل و انتقال روی سیم‌کارت‌های اقساطی نیز قابل فعال سازی است.

طرح خرید اقساطی سیم کارت‌های دائمی از ابتدای آذرماه ۱۳۹۴ آغاز شده و بنا بر اعلام شرکت ارتباطات سیار تا اطلاع ثانوی ادامه خواهد داشت.