اخبار داخلیاطلاع رسانی

کاربران شبکه شاد می توانند تا آخر خرداد از اینترنت رایگان استفاده کنند

کلیه دانش آموزان و معلمان در شبکه شاد تا آخر خرداد می توانند از اینترنت رایگان استفاده کنند. وزیر ارتباطات با بیان این موضوع اعلام کرد که ترافیک کلیه کاربران این شبکه که به 12 میلیون نفر می رسد بصورت رایگان محاسبه می شود. شبکه شاد برای آموزش آنلاین دانش آموزان با همکاری آموزش و پرورش و همراه اول راه اندازی شده است. با این وجود برخی از دانش آموزان در مناطق محروم به این شبکه دسترسی ندارند.

به گزارش سرویس اخبار تکنولوژی و فناوری تکنا، آذری جهرمی پس از جلسه هیئت دولت امروز اعلام کرد محاسبه اینترنت کاربران شاد در این شبکه تا پایان سال تحصیلی یعنی آخر خرداد رایگان خواهد بود. پیش از این نیز سرپرست مرکز فناوری آموزش و پرورش نیز وعده رایگان شدن اینترنت مصرفی شبکه ساد را داده بود. البته این امر با مشارکت رئیس جمهور و سازمان برنامه و بودجه محقق شده است. وزیر ارتباطات قول داد تلاش خود را برای رایگان کردن دائمی اینترنت مصرفی این شبکه خواهد کرد.

آذری جهرمی گفت از فردا خود شخصا پیگیر این موضوع در کلیه سرویس های ارائه دهنده اینترنت خواهد شد. همچنین وزیر ارتباطات اعلام کرد که ترافیک مصرفی 90 درصد از دانشگاههای کشور که لیست آنها به دست وزارت ارتباطات رسیده بطور رایگان محاسبه می شود.


نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا