اسپیکر Harman Kardon به‌همراه کورتانا در سال 2017 به بازار می‌آید

شرکت مایکروسافت که یکی از بزرگ‌ترین شرکت‌ها در دنیای نرم‌افزار است، ظاهرا روی دستیار صوتی خود یعنی کورتانا مصمم بوده و سعی بر این دارد تا این دستیار خود را روی تمام گجت‌ها، نظیر موبایل، تبلت و … یکپارچه کرده و ارائه دهد. حال بر اساس اخبار منتشر شده، اهالی ردموند تلاش دارند تا کورتانا […]

شرکت مایکروسافت که یکی از بزرگ‌ترین شرکت‌ها در دنیای نرم‌افزار است، ظاهرا روی دستیار صوتی خود یعنی کورتانا مصمم بوده و سعی بر این دارد تا این دستیار خود را روی تمام گجت‌ها، نظیر موبایل، تبلت و … یکپارچه کرده و ارائه دهد. حال بر اساس اخبار منتشر شده، اهالی ردموند تلاش دارند تا کورتانا را روی اسپیکرهای جدیدی عرضه نمایند.

شرکتی هارمن که شرکتی نوپا در این زمینه است و توسط شرکت بزرگ کره‌ای سامسونگ تأمین می‌شود، در حال تولید نسل جدید اسپیکرهایی است که مبتنی بر دستیار صوتی کورتانا مایکروسافت خواهند بود. این اسپیکرها هنوز اسم خاصی ندارند، اما ظاهرا قرار است رقیب سرسختی برای آمازون اکوی الکسا باشند.

مایکروسافت به زودی نسخه جدید Outlook را برای اندروید منتشر می کند

تبلیغات :

Neuralink Marketcap

در همین رابطه تیزر تبلیغاتی که توسط هارمن منتشر شده، از اسپیکرهایی صحبت می‌نماید که در سال 2017 به بازار خواهد آمد اما در حال حاضر هیچ جزئیاتی اضافی از آن ارائه نشده است.

گفتنی است هارمن قصد دارد این محصول جدید را در نمایشگاه CES 2017 به معرض نمایش عموم درآورد.

پرواضح است که کیفیت این دستگاه بسیار بالا خواهد بود! پس اگر برای خرید آن مصمم هستید از قیمت آن شوکه نشده و هزینه بالایی را برای آن در نظر بگیرید!