گوشی‌های هواوی چگونه قادر به نصب اپلیکیشن‌های محبوب کاربران هستند؟

نرم افزار AppSearch در گوشی های هواوی به کاربران کمک می کند تا اپلیکیشن های مور نظر خود را بدون استفاده از گوگل پلی دانلود و نصب کنند. این یکی از دلائلی است که هواوی هنوز هم می تواند گوشی های پرچم دار خود مانند میت 30 را تولید و به فروش برساند. به گزارش […]

نرم افزار AppSearch در گوشی های هواوی به کاربران کمک می کند تا اپلیکیشن های مور نظر خود را بدون استفاده از گوگل پلی دانلود و نصب کنند. این یکی از دلائلی است که هواوی هنوز هم می تواند گوشی های پرچم دار خود مانند میت 30 را تولید و به فروش برساند.

به گزارش سرویس اخبار فناوری تکنا، هواوی پس از تحریم های دولت آمریکا علیه این شرکت و بدون دسترسی به خدمات و سرویس های گوگل توانسته فروش خوبی در مدل های جدید گوشی در بازار داشته باشد. وبسایت XDA Developers، گزارشی در مورد تلاش های هواوی برای نصب اپلیکیشن و فایل های اندرویدی در گوشی های هواوی منتشر کرده است. هواوی برای رفع این مشکل نرم افزار جستجوی جدیدی به نام AppSearch طراحی کرده که به کاربران کمک می کند تا اپلیکیشن های محبوب خود مانند واتساپ و فیسبوک را نصب کنند.

گوشی‌های هوشمند سری پی ۴۰ و میت ۳۰ و میت ایکس از این نرم افزار بهره مند هستند و احتمالا در زمان رونمایی از سری پی 40 هواوی بطور رسمی از این نرم افزار نیز رونمایی خواهد شد. کاربران برای استفاده از این نرم افزار می توانند آن را از فروشگاه نرم افزاری AppGallery دانلود کنند. AppSearch به تنهایی امکان دانلود اپلیکیشن ها را به کاربر نخواهد داد و تنها لینک هایی را به کاربر معرفی می کند تا بتواند این برنامه ها را دانلود کند. فروشگاههای ثالث همان فروشگاههای آمازون، APKPure ،APKMirror و یا فروشگاه خود هواوی خواهد بود.

تبلیغات :

buy Neuralink