آموزش‌ها و مقالاتموبایل

آموزش: چگونه IMEI و سریال‌نامبر دستگاه iOS خود را پیدا کنیم؟

دستگاه iOS شما دارای چندین هویت عددی مرتبط با آن است. دوتا از مهم‎ترین‎های آن‎ها عبارت‌اند از سریال نامبر دستگاه و عدد شناسه بین‌المللی تجهیزات موبایل (IMEI). شما می‎توانید از هردو به‌منظور شناسایی گوشی خود زمانی که قصد فرستادن برای تعمیر، فعال‎سازی یا غیر فعال‎سازی دستگاه‎ها را دارید یا حتی می‎خواهید گزارش گم‌شدن یا سرقت دستگاه‎ خود را بدهید، استفاده کنید.

325x578ximie_1.png.pagespeed.gp+jp+jw+pj+js+rj+rp+rw+ri+cp+md.ic.uRgz_-5V3s

تبلیغات خدمات نگارش و ساخت رزومه انگلیسی حرفه ای شرکت رزومه پرو resumepro.ir

در صفحه‎ی تنظیمات General آهسته روی گزینه‎ی About ضربه بزنید.

325x578ximie_2.png.pagespeed.gp+jp+jw+pj+js+rj+rp+rw+ri+cp+md.ic.P0B3mQBJmW

در صفحه‎ی باز شده، اندکی به سمت پایین اسکرول کنید تا عدد سریال نامبر و عدد IMEI دستگاه خود را مشاهده کنید. در دستگاه‎های دارای صفحه‎ی نمایش 6 اینچی و بزرگ‌تر، شما کل عدد IMEI را لیست شده خواهید دید. در دستگاه‎های دارای صفحه‎ی نمایش کوچک‌تر، این عدد ممکن است در سمت راست به‌صورت نصف و نیمه باشد، ولی با ضربه زدن روی آن به‌صورت آهسته کل عدد شناسه را مشاهده خواهید کرد.

325x578ximie_3.png.pagespeed.gp+jp+jw+pj+js+rj+rp+rw+ri+cp+md.ic.u_Ha2UiJpE

به‌دنبال پیدا کردن آن‎ها، این اعداد را برای رجوع کردن در آینده به آن‎ها یادداشت کنید و یادداشت خود را در جای امنی بگذارید. حتی بهتر است که از این صفحه (با ترکیب کلید‎های پاور و home) تصویری بگیرید و آن را به دستگاه دیگری ارسال کنید تا حتی اگر گوشی شما آسیب دید یا گم شد آن را داشته باشید.

برچسب ها

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا
بستن