آموزش: چگونه تصاویر را به کمک اپلیکیشن iOS Photos در اینستاگرام به اشتراک بگذاریم؟

یکی از قابلیت‎های نسبتا تازه و بسیار دست‎کم گرفته شده‎ای که در اپلیکیشن اینستاگرام به چشم می‎خورد امکان انتشار تصاویر بدون حتی نیاز به باز کردن این اپلیکیشن است. البته اگر از این روش استفاده می‎کنید یک‎سری هشدارها نیز باید به شما داده شود، به عنوان مثال شما دسترسی به چیزی که باعث محبوبی اینستاگرام […]

یکی از قابلیت‎های نسبتا تازه و بسیار دست‎کم گرفته شده‎ای که در اپلیکیشن اینستاگرام به چشم می‎خورد امکان انتشار تصاویر بدون حتی نیاز به باز کردن این اپلیکیشن است.

البته اگر از این روش استفاده می‎کنید یک‎سری هشدارها نیز باید به شما داده شود، به عنوان مثال شما دسترسی به چیزی که باعث محبوبی اینستاگرام شده است، نخواهید داشت. صحبت در مورد فیلترهای تصویری این شبکه‎ی اجتماعی به اشتراک‎گذاری تصاویر است.

ولی اگر شما جزو آن‎دسته از افرادی هستید که از فیلترهای اینستاگرام استفاده نمی‎کنید یا تصاویر خود را در یک اپلیکیشن ویرایش عکس مخصوص دیگری برای iOS ویرایش کرده‎اید، می‎توانید اپلیکیشن Photos را بر روی گوشی خود به همراه تصویری که می‎خواهید منتشر کنید، باز کنید.

بر روی دکمه‎ی به اشتراک‎گذاری در گوشه‎ی پایین سمت چپ ضربه بزنید، که به دنبال آن راه‎های مختلفی به منظور به اشتراک‎گذاری تصویر در اختیار شما گذاشته می‎شود نظیر: AirDrop، message و غیره. اولین باری که این کار را انجام می‎دهید بایستی به سمت انتهای اپلیکیشن‎هایی که لیست شده‎اند سوایپ کنید و دکمه‎ی “More” را انتخاب کنید.

زیر لیست اپلیکیشن‎هایی که می‎توانید با تصویر خود مورد استفاده قرار دهید به سمت پایین و اینستاگرام اسکرول کنید و دکمه‎ی مربوط به آن را با سوایپ در حالت on قرار دهید.

نحوه به اشتراک گذاری تصاویر به کمک اپلیکیشن iOS Photos

به دنبال انجام این کار، متوجه خواهید شد که اینستاگرام نیز در میان آن اپلیکیشن‎ها لیست خواهد شد. بر روی آیکون اینستاگرام آهسته ضربه بزنید تا یک کادر گفتگو باز شود که در آن شما می‎توانید برای آن تصویر توضیحی بنویسید. به منظور پست کردن آن در اینستاگرام، دکمه‎ی به اشتراک‎گذاری را فشار داده و تصویر شما منتشر خواهد شد.

نحوه به اشتراک گذاری تصاویر در اینستاگرم در iOS

به طور مستقیم از همین روش می‎توان در اپلیکیشن بومی دوربین خود اپل استفاده کرد که به شما اجازه‎ی پست کردن تصاویر به محض گرفتن آن‎ها را می‎دهد.

تبلیغات :

buy Neuralink