آپدیت ویندوز 10 موبایل 23 شهریورماه برای گوشی Elite x3 اچ‌پی عرضه می‌شود

با آن‎که شرکت سونی در ارائه‎ی آپدیت سالانه ویندوز موبایل 10 با مشکلاتی روبرو شده است، شرکت اچ‎پی برنامه‎های خود را برای به‎روزرسانی گوشی Elite x3 به آخرین نسخه‎‌ی سیستم‎عامل موبایل مایکروسافت فاش کرده است. این شرکت در صفحه‎ی مربوط به پرسش‎های متداول مربوط به گوشی Elite x3 اچ‌پی اعلام کرد که این گوشی در […]

با آن‎که شرکت سونی در ارائه‎ی آپدیت سالانه ویندوز موبایل 10 با مشکلاتی روبرو شده است، شرکت اچ‎پی برنامه‎های خود را برای به‎روزرسانی گوشی Elite x3 به آخرین نسخه‎‌ی سیستم‎عامل موبایل مایکروسافت فاش کرده است.

این شرکت در صفحه‎ی مربوط به پرسش‎های متداول مربوط به گوشی Elite x3 اچ‌پی اعلام کرد که این گوشی در تاریخ 23 شهریورماه آپدیت سالانه ویندوز موبایل 10 را دریافت خواهد کرد. این تاریخ یک روز بعد از ورود این دستگاه به فروشگاه‎های فروش در ایالات‎متحده خواهد بود.

تبلیغات :

Neuralink Marketcap

یکی از قابلیت‎های کلیدی گوشی Elite x3 اچ‌پی قابلیت حفاظت از اطلاعات ویندوز (قبلا به اسم EDP شناخته می‎شد) است که راه‎هایی به منظور امن‎سازی داده‎های شرکتی و قابلیت مسدودسازی، گزارش‎گیری یا دادن هشدار به دنبال هرگونه تلاش ناشایست برای کپی، باز کردن یا ذخیره‎سازی داده‎های رمزنگاری شده را فراهم می‎کند.

برخی مشکلات جزئی این گوشی نظیر سرعت نسبتا آهسته‎ی رجیستر شدن سیم‎کارت و انتظار طولانی برای خاموش شدن گوشی نیز برطرف خواهند شد.

آن‎دسته از افرادی که می‎خواهند این دستگاه را هک کنند یا بیلد رد‎استون 2 ویندوز 10 موبایل را تست کنند، گوشی Elite x3 اچ‌پی چیزی جز ناامیدی به همراه نخواهد آورد. چرا که این گوشی هنوز از ابزار ریکاوری دیوایس ویندوز پشتیبانی نمی‎کند و فلش کردن به بیلدهای پیش‎نمایش سیستم‎عامل این گوشی اقدامی خطرناک خواهد بود.