تصویر رندر گوشی HTC Bolt به بیرون درز کرد؛ حذف درگاه هدفون

هفته‎ی گذشته اخباری شنیده شد مبنی بر این‎که شرکت اچ‎تی‎سی ممکن است در حال کار بر روی ساخت گوشی جدیدی، به اسم HTC Bolt باشد. اسم این گوشی یادآور رابط تاندربولت (Thunderbolt) اپل است که معرفی آن در سال 2011 صورت گرفت. و حالا رندری از این گوشی منتشر شده تا بتوانیم نگاهی به این […]

هفته‎ی گذشته اخباری شنیده شد مبنی بر این‎که شرکت اچ‎تی‎سی ممکن است در حال کار بر روی ساخت گوشی جدیدی، به اسم HTC Bolt باشد. اسم این گوشی یادآور رابط تاندربولت (Thunderbolt) اپل است که معرفی آن در سال 2011 صورت گرفت. و حالا رندری از این گوشی منتشر شده تا بتوانیم نگاهی به این گوشی داشته باشیم.

همان‎طور که می‎توانید مشاهده کنید، طراحی گوشی اچ‎تی‎سی بولت فوق‎العاده مشابه با چیزی است که در گوشی اچ‎تی‎سی 10 دیده‎ایم، یعنی بدنه‎ای فلزی، خطوط آنتنی در همان موقعیت و حسگر اثرانگشتی که در جلو قرار گرفته است. بعضی از موارد (نظیر برجسته نبودن دوربین در پشت) در مقایسه با پرچم‎دار فعلی این شرکت تایوانی تغییر داشته است ولی حتی با این وجود به راحتی این گوشی را می‎توان با HTC 10 اشتباه گرفت.

تبلیغات :

Neuralink Marketcap

افراد تیزبین ممکن است متوجه شده باشند که بر روی این گوشی درگاه هدفون 3.5 میلی‎متری دیده نمی‎شود، بنابراین اچ‎تی‎سی تصمیم گرفته است انتخاب اپل در آیفون 7 و آیفون 7 پلاس را دنبال کند.

متاسفانه، ما هنوز جزئیاتی در رابطه با گوشی اچ‎تی‎سی بولت، قیمت آن و غیره نداریم. با این‎ وجود، تاریخ معرفی یا عرضه‎ی این گوشی 28 مهرماه خواهد بود، چون اگر توجه کنید متوجه می‎شوید که این تاریخ بر روی این صفحه‎نمایش این گوشی در این رندر به چشم می‎خورد.