اچ‌تی‌سی وان مکس آپدیت اندروید نسخه 5.0 را دریافت می‌کند

پرچمدار قدیمی شرکت اچ‌تی‌سی، وان مکس، که در اکتبر سال 2013 میلادی معرفی شده بود، و از زمان ورود آن به بازار حدود 2سال می‌گذرد، حالا به‌روزرسانی اندروید نسخه 5.0 آبنبات‌چوبی را دریافت می‌کند. این بروزرسانی که هم اکنون در کشورهای آسیایی و اروپایی نظیر تایوان، فرانسه، ایتالیا، لهستان و جمهوری چک در دسترس قرار […]

sadmayeh-ad  

پرچمدار قدیمی شرکت اچ‌تی‌سی، وان مکس، که در اکتبر سال 2013 میلادی معرفی شده بود، و از زمان ورود آن به بازار حدود 2سال می‌گذرد، حالا به‌روزرسانی اندروید نسخه 5.0 آبنبات‌چوبی را دریافت می‌کند.gsmarena_001 (2)

این بروزرسانی که هم اکنون در کشورهای آسیایی و اروپایی نظیر تایوان، فرانسه، ایتالیا، لهستان و جمهوری چک در دسترس قرار گرفته، به روش OTA انجام شده و حجمی در حدود 760 مگابایت دارد. همچنین در جایی دیگر عنوان شده است که احتمال این وجود دارد که کاربران آمریکایی این گوشی هوشمند که این دستگاه را از اپراتورهایی نظیر Verizon ، AT&T و Sprint خریداری کرده‌اند هم این به‌روزرسانی را به زودی دریافت نمایند.

برای آن دسته از کاربرانی که اطلاع ندارند باید گفت که بر اساس یک شایعه که چندی پیش به بیرون درز کرده بود، ظاهرا قرار بود وان مکس، یک بروزرسانی را در ماه مارس که گذشت، دریافت کند.

تبلیغات :

buy Neuralink