هواوی از ردیاب ورزشی هوشمند S-Tag یه طور رسمی رونمایی کرد

ردیاب ورزشی هوشمند هواوی امروز بطور رسمی رونمایی شد. S-Tag هواوی مجهز به حسگر پیشرفته است و بصورت خودکار کلیه فعالیت های ورزشی کاربر را تشخیص می دهد. به گزارش سرویس اخبار فناوری تکنا، ردیاب ورزشی هوشمند S-Tag که به بازارهای جهانی عرضه می شود تنها 7.5 گرم وزن دارد و به کمک حسگر پیشرفته […]

ردیاب ورزشی هوشمند هواوی امروز بطور رسمی رونمایی شد. S-Tag هواوی مجهز به حسگر پیشرفته است و بصورت خودکار کلیه فعالیت های ورزشی کاربر را تشخیص می دهد.

به گزارش سرویس اخبار فناوری تکنا، ردیاب ورزشی هوشمند S-Tag که به بازارهای جهانی عرضه می شود تنها 7.5 گرم وزن دارد و به کمک حسگر پیشرفته حرکتی خود می تواند در صورت اتصال به گوشی یا ساعت های هوشمند، کلیه فعالیت های ورزشی کاربر را زیر نظر بگیرد.

تبلیغات :

Neuralink Marketcap

هواوی در این ردیاب هوشمند 14 معیار برای دویدن در نظر گرفته است. بطوری که می تواند حسن دویون کاربر راهنمایی هایی را به وی گوشزد کند. وزن این ردیاب تنها 7.5 گرم است و می تواند تا 50 متر زیر آب نیز به کار خود ادامه دهد. از دیگر فناوری های مربوط به این ردیاب می توان به معیارهای دوچرخه سواری، پشتیبانی از فناوری شارژ سریع و طراحی جداشدنی آن اشاره کرد. هنوز قیت اصلی و زمان عرضه رسمی آن بطور دقیق مشخص نشده است.

درز مشخصات احتمالی گوشی‌هوشمند Mate 8 هواوی در بنچمارک GFXBench