گوشی Huawei nova 2 مجوز TENNA را دریافت کرد

مهرماه سال گذشته هوآوی از گوشی‎ هوشمند میان‎رده‎ی nova رونمایی کرد اما به نظر می‎رسد که نسل بعدی این گوشی نیز تقریبا برای عرضه آماده شده است. علت این گفته وجود گزارشاتی در رسانه‎های چین بوده که می‎گویند گوشی nova 2 موفق شده است مجوز فروش را در این کشور از سازمان TENNA به دست آورد. […]

مهرماه سال گذشته هوآوی از گوشی‎ هوشمند میان‎رده‎ی nova رونمایی کرد اما به نظر می‎رسد که نسل بعدی این گوشی نیز تقریبا برای عرضه آماده شده است. علت این گفته وجود گزارشاتی در رسانه‎های چین بوده که می‎گویند گوشی nova 2 موفق شده است مجوز فروش را در این کشور از سازمان TENNA به دست آورد.

کسب این تاییدیه منجر به انتشار برخی از تصاویر این گوشی برای عموم شده است که در زیر می‎توانید مشاهده کنید.

تبلیغات :

Neuralink Marketcap

طراحی گوشی nova 2 کاملا با نسل قبلی آن متفاوت است. شاهد حذف شباهت ظاهری با گوشی نکسوس 6P هستیم و برخی از خطوط آنتن دیده می‎شوند که بسیار به آخرین گوشی‎های آیفون اپل شباهت دارند.

در جلو، شیشه‎ی 2.5 بعدی نقش محافظت از نمایشگر لمسی را دارد و در حاشیه‎ی پایینی لوگوی شرکت هوآوی به چشم می‎خورد. حسگر اثرانگشت هم‎چنان در عقب است اما در این بخش سیستم دوربین دوگانه را نیز مشاهده می‎کنیم که در مدل ابتدایی گوشی nova وجود نداشت. متاسفانه مشخصات گوشی nova 2 هنوز اعلام نشده است.