قرارگیری هواوی در رتبه اول فهرست اختراعات ثبت شده ۲۰۲۱؛ سامسونگ در جایگاه دوم

هواوی در سال گذشته میلادی توانست با ثبت بیشترین اختراعات در فهرست رتبه بندی آن در جایگاه نخست قرار بگیرد. پیش از این سامسونگ در جایگاه نخست این فهرست قرار داشته است. به گزارش سرویس اخبار فناوری و تکنولوژی تکنا، طبق گزارش اداره ثبت اختراعات اروپا (EPO) رتبه بندی ثبت اختراع در سال ۲۰۲۱ در […]

هواوی در سال گذشته میلادی توانست با ثبت بیشترین اختراعات در فهرست رتبه بندی آن در جایگاه نخست قرار بگیرد. پیش از این سامسونگ در جایگاه نخست این فهرست قرار داشته است.

به گزارش سرویس اخبار فناوری و تکنولوژی تکنا، طبق گزارش اداره ثبت اختراعات اروپا (EPO) رتبه بندی ثبت اختراع در سال ۲۰۲۱ در این قاره به صورت فهرست جدید منتشر شد. به گزارش Huaweicentral ، هواوی با ثبت ۳۵۴۴ موفق شد تا جایگاه اول را به خود اختصاص دهد. پس از آن سامسونگ با ۳۴۳۹ ثبت اختراع در جایگاه دوم قرار گرفت و ال‌جی نیز با ثبت ۲۴۲۲ اختراع در جایگاه سوم است.

تبلیغات :

Neuralink Marketcap

این در حالی است که در سال ۲۰۲۰ سامسونگ با ثبت اختراع ۳۲۷۶ در جایگاه اول این فهرست قرار داشته است. در این بین رتبه چهارم نیز به اریکسون با ثبت ۱۸۸۴ اختراع تعلق دارد. کوالکام و سونی نیز به ترتیب در رتبه های هفتم و هشتم هستند. تعداد کل اختراعات ثبت شده در اداره ثبت اختراعات اروپا در سال ۲۰۲۱ به ۱۸۸٬۶۰۰عدد می‌رسد که نسبت به سال قبل چهار و نیم درصد رشد داشته است.

گوشی میان رده نوا Y70 پلاس هواوی بهمراه باتری 6000 میلی آمپر ساعتی معرفی شد

 حوزه اصلی رشد این تعداد به ارتباطات دیجیتال با ۸.۲ درصد می‌رسد. پس از آن فناوری پزشکی نیز به همراه فناوری کامپیوتری با ۸.۱ درصد و ۷.۸ درصد رشد در رده های بعدی قرار دارند. در رتبه بندی کشورها نیز ایالات متحده با دریافت ۲۵ درصد سهم کل بالاترین آمار درخواست ثبت اختراع را داشته است. پس از آن آلمان با ۱۴ درصد و ژاپن با ۱۱ درصد قرار می گیرند. در رتبه‌های بعدی نیز چین، فرانسه و کره‌جنوبی قرار گرفته اند.