هواوی در تاریخ پنجم مرداد از سیستم عامل HarmonyOS 3.0 به طور رسمی رونمایی خواهد کرد

هواوی قصد دارد نسخه جدید سیستم‌عامل اختصاصی خود با نام HarmonyOS 3.0 را با ویژگی های جدید در تاریخ ۵ مرداد معرفی کند. به گزارش سرویس اخبار فناوری و تکنولوژی تکنا، کمپانی هواوی که پس از تحریم های ایالات متحده از سیستم عامل جدید خود استفاده میکند قصد دارد نسخه جدید آن را در تاریخ […]

هواوی قصد دارد نسخه جدید سیستم‌عامل اختصاصی خود با نام HarmonyOS 3.0 را با ویژگی های جدید در تاریخ ۵ مرداد معرفی کند.

به گزارش سرویس اخبار فناوری و تکنولوژی تکنا، کمپانی هواوی که پس از تحریم های ایالات متحده از سیستم عامل جدید خود استفاده میکند قصد دارد نسخه جدید آن را در تاریخ ۵ مرداد به طور رسمی همراه با ویژگی های جدید معرفی کند. طبق اعلام این شرکت در حساب رسمی ویبو، نسل بعدی این سیستم عامل اختصاصی به نام HarmonyOS 3.0 همراه با بروزرسانی های ویژگی های جدید و همچنین تغییرات در رابط کاربری معرفی خواهد شد.

تبلیغات

 هم اکنون سهم بازار سیستم عامل HarmonyOS در حال افزایش است. یو چنگدون از هواوی نیز پیش از این از اجرای این سیستم عامل روی ۳۰۰ میلیون دستگاه خبر داده بود که در این بین ۲۰۰ میلیون دستگاه در اکوسیستم این شرکت و ۱۰۰ میلیون دیگر نیز مربوط به دیگر تولیدکنندگان و شرکای تجاری آنها بوده است.

نسخه آزمایشی این سیستم عامل برای توسعه دهندگان منتشر شد و بتای عمومی آن نیز ماه گذشته برای برخی دستگاه های سازگار مانند P50 و سری Mate 40 در اختیار کاربران قرار گرفت. طبق گزارش گیزمو چاینا این شرکت علاوه بر سیستم عامل اختصاصی خود چند محصول دیگر را نیز برای معرفی آماده کرده است که احتمالاً همراه با این سیستم عامل به بازار عرضه می شوند.