هواوی به زودی از گوشی‌ تاشو میت V رونمایی خواهد کرد

هواوی قصد دارد در فصل چهارم 2021 از گوشی تاشو جدید خود رونمایی کند. سال گذشته این غول فن آوری چینی از گوشی تاشو میت X2 رونمایی کرده بود که نسبت به مدل های قبلی دارای طراحی جدید بوده است. به گزارش سرویس اخبار فناوری و تکنولوژی تکنا، یک افشاگر آشنا با نام RODENT950 در […]

هواوی قصد دارد در فصل چهارم 2021 از گوشی تاشو جدید خود رونمایی کند. سال گذشته این غول فن آوری چینی از گوشی تاشو میت X2 رونمایی کرده بود که نسبت به مدل های قبلی دارای طراحی جدید بوده است.

به گزارش سرویس اخبار فناوری و تکنولوژی تکنا، یک افشاگر آشنا با نام RODENT950 در توییتر اعلام کرد احتمالاً هواوی در ماه های آینده و پیش از رسیدن سال جدید میلادی از گوشی تاشو جدیدی به نام میت v رونمایی خواهد کرد. همچنین سری میت ۵۰ هواوی نیز امسال عرضه نخواهد شد. پیش از این افشاگر از ورود این گوشی تاشو به بازار خبر داده بود.

هنوز اطلاعات دقیقی از مشخصات فنی گوشی تاشو میت V منتشر نشده است. اما طبق خبر های پیشین احتمالا این گوشی طراحی شبیه به گلکسی زد فیلیپ ۳ دارد. معرفی گوشی جدید تاشو از طرف هواوی می‌تواند برای طرفداران گوشی های تاشو خبر خوبی محسوب شود. خبهای منتشر شده در مورد گوشی بعدی اپل نیز نشان میدهد این شرکت احتمالا تا سال 2024 گوشی تاشو خود را به بازار عرضه خواهد کرد.

 در صورت بهبود اوضاع هواوی می باسشت پرچمدار بعدی معرفی شده توسط این شرکت گوشی میت 50 باشد. اما به دلیل ممنوعیت های ایجاد شده احتمالا این شرکت از پرچمداران سری P خود در سال آینده میلادی رونمایی خواهد کرد.

تبلیغات :

buy Neuralink