هوش مصنوعی ChatGPT علاوه بر مقاله نویسی در امتحانات مختلف نمره قبولی می آورد

هوش مصنوعی ChatGPT محصول شرکت OpenAI علاوه بر نوشتن مقاله می تواند قابلیت های دیگری را نیز از خود نشان دهد. با وجود زمان کم از عرضه این فناوری هوش مصنوعی، ChatGPT توانسته در آزمون های مختلف قبول شود. به گزارش‌ سرویس اخبار فناوری و تکنولوژی تکنا و به نقل از اینسایدر، هوش مصنوعی ChatGPT توانسته […]

هوش مصنوعی ChatGPT محصول شرکت OpenAI علاوه بر نوشتن مقاله می تواند قابلیت های دیگری را نیز از خود نشان دهد. با وجود زمان کم از عرضه این فناوری هوش مصنوعی، ChatGPT توانسته در آزمون های مختلف قبول شود.

به گزارش‌ سرویس اخبار فناوری و تکنولوژی تکنا و به نقل از اینسایدر، هوش مصنوعی ChatGPT توانسته هر هفته با قبولی در آزمون های مختلف افراد را شگفت زده کند. این هوش مصنوعی تاکنون چندین آزمون مربوط به دانشگاه های مختلف را با موفقیت پشت سر گذاشته است.

تبلیغات

چندی پیش برخی محققان از این هوش مصنوعی در آزمون گواهی پزشکی ایالات متحده استفاده کردند و نتایج آن نیز به شکل مقاله منتشر شد.

به گفته پژوهشگران ChatGPT توانسته بدون هیچ گونه آموزشی در آزمون های مربوطه نمره قبولی یا نزدیک به قبولی را کسب کند. این هوش مصنوعی توانست امتحانات مربوط به چهار دوره دانشکده حقوق را نیز در دانشگاه مینه سوتا با موفقیت بگذراند. اگر چه نمرات دریافتی بسیار بالا نبود اما توانست دوره های دانشکده را پاس کند.

الکس برزو، روزنامه نگار Big Think برای آزمایش ChatGPT ده سوال از کوئیز میکروبیولوژی آماده کرد. وی که خودش مدرک دکترای رشته میکروبیولوژی را دارد اعلام کرد این سوالات در حد آزمونهای نهایی دانشگاهی بودند. البته ChatGPT توانست این آزمون را نیز براحتی پشت سر بگذارد.

پیشنهاد ویژه : خرید هدایای تبلیغاتی جدید

پیشنهاد ویژه

خرید بلیط هواپیما فلای تودی

پیشنهاد ویژه

لیست ارزهای دیجیتال

پیشنهاد ویژه

سرور HP