افزایش ظرفیت باند اپراتورها تا 100 گیگابایت

در روزهای گذشته به دلیل افزایش تعداد کاربران، با کندی و افت کیفیت اینترنت مواجه بودیم. در حالی که رئیس سازمان مقررات و ارتباطات رادیویی اپراتورها را ملزم به رفع مشکل در روزهای آتی کرده بود. اکنون اپراتورها تلاش کرده اند تا با افزایش ظرفیت پهنای باند تا 100 گیگ این مشکل را برطرف کنند. […]

در روزهای گذشته به دلیل افزایش تعداد کاربران، با کندی و افت کیفیت اینترنت مواجه بودیم. در حالی که رئیس سازمان مقررات و ارتباطات رادیویی اپراتورها را ملزم به رفع مشکل در روزهای آتی کرده بود. اکنون اپراتورها تلاش کرده اند تا با افزایش ظرفیت پهنای باند تا 100 گیگ این مشکل را برطرف کنند.

به گزارش سرویس اخبار فناوری و تکنولوژی تکنا، با توجه به مشکلات پیش آمده در کشور در پی شیوع ویروس کرونا و خانه نشینی بسیاری از دانش آموزان و دانشجویان مصرف اینترنت در کشور افزایش یافته است. کارمندان بسیاری از شرکت ها نیز اکنون مجبور به انجام دورکاری هستند. استفاده از تلویزیون های اینترنتی در مبحث آموزش نیز به افزایش استفاده از اینترنت منجر شده است.

معاون وزیر ارتباطات اعلام کرد که بیشترین اعتراض مربوط به کاربران همراه اول بوده که اکنون 100 گیگ به پهنای باند خود اضافه کرده است. دیگر اپراتورها نیز با بررسی ها و پیگیری های انجام شده، توانستند مشکلات مربوط به انتقال خود را برطرف کنند. شرکت های FCP نیز که ظرفیت خود را از آسیاتک می گرفته اند، پهنای باند خود را تا 20 گیگ افزایش داده اند. رئیس رگلاتوری اعلام کرد که با رصد همیشگی اپراتورها در آینده دیگر مشکل کمبود ظرفیت پیش نخواهد آمد.

 

تبلیغات :

buy Neuralink