تبدیل هند به یکی از خطوط بزرگ تولید گوشی های سامسونگ

سامسونگ تصمیم گرفته است تا هند را به قطب بزرگ تولید گوشی‌های هوشمند تبدیل کند. این شرکت طی برنامه ریزی های پنج ساله تصمیم دارد تولید گوشی هوشمند در هند را به ارزش 40 میلیارد دلار برساند. به گزارش سرویس اخبار فناوری و تکنولوژی تکنا و به نقل از اکونومیک تایمز، سامسونگ برنامه پنج ساله […]

سامسونگ تصمیم گرفته است تا هند را به قطب بزرگ تولید گوشی‌های هوشمند تبدیل کند. این شرکت طی برنامه ریزی های پنج ساله تصمیم دارد تولید گوشی هوشمند در هند را به ارزش 40 میلیارد دلار برساند.

به گزارش سرویس اخبار فناوری و تکنولوژی تکنا و به نقل از اکونومیک تایمز، سامسونگ برنامه پنج ساله ای را برای انتقال بخش بزرگی از خط تولید خود به هند طراحی کرده است. در طی این ۵ سال احتمالا برخی از کارخانه های تولید گوشی در چین تعطیل خواهند شد یا فعالیت خود را تغییر خواهند داد.

سامسونگ اعلام کرده است طرح ۵ ساله خود را با دولت هند در میان گذاشته و با استقبال خوبی مواجه شده است. در این برنامه ریزی سامسونگ قصد دارد تولید گوشی های خود در طول ۵ سال را به ارزش ۴۰ میلیارد دلار برساند. محصولات تولید شده در این کارخانه ها نیز با قیمتی نزدیک به ۲۰۰ دلار به بازارهای مختلف عرضه خواهد شد.

سامسونگ سال گذشته چندین کارخانه خود در چین را تعطیل کرده است و برخی از تولیدات این شرکت در ویتنام انجام می‌شود. هنوز دلیل اصلی تصمیم شرکت سامسونگ برای انتقال بخش تولید گوشی‌های هوشمند به هند مشخص نشده است. البته سامسونگ در حال حاضر نیز کارخانه های مختلفی در کشور هند دارد. اما قصد دارد در طول ۵ سال آینده میزان تولید در این کشور را تا ۴۰ میلیارد دلار افزایش دهد.

تبلیغات :

buy Neuralink