اخبار شرکت‌ها

اینستاگرام و فیسبوک با استفاده از بنر زدن‌ ماسک را تبلیغ می‌کنند

اینستاگرام و فیسبوک در جهت تشویق کاربران خود به پوشیدن ماسک از امروز بنرهای تبلیغاتی ای را به این برنامه های اجتماعی اضافه خواهند کرد.

به گزارش سرویس اخبار فناوری و تکنولوژی تکنا، فیسبوک اعلام کرده است که از این پس با استفاده از بنرهای تبلیغاتی که پوشیدن ماسک را تبلیغ می کند کاربران را به استفاده از ماسک در اینستاگرام و فیسبوک تشویق خواهد کرد. این پیام های تبلیغاتی قرار است در بالای فید اخبار در پلتفرم فیسبوک و همچنین در قسمت بالای فید اصلی در اینستاگرام نمایش داده شوند. همچنین در این بنرها اخبار و اطلاعات مراکز کنترل و پیشگیری بیماری کووید ۱۹ در دسترس کاربران این شبکه های اجتماعی خواهد بود.

تبلیغات در گوگل آژانس تبلیغاتی افراک

پیش از این فیسبوک و اینستاگرام طی انتقادهایی به ارائه روش ها و اطلاعات نادرست در مورد بیماری کرونا و یا زدن‌ماسک شده بودند و  به همین دلیل این اقدام فیسبوک در پاسخ به انتقادها انجام گرفته است. همچنین در بنرهای تبلیغاتی آدرس مرکز کنترل و پیشگیری بیماریها موسوم به CDC زیر نظر وزارت بهداشت ایالات متحده قرار داده شده است. این مرکز اعلام کرده است که زدن ماسک در مکان های عمومی و یا در مکان هایی که فاصله گذاری اجتماعی رعایت نمی شود به ‌عنوان تنها روش پیشگیری از بیماری خواهد بود.

 

دیدگاه کاربر


نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا