اینستاگرام ابزار جدیدی برای حساب های هک شده معرفی کرد

اینستاگرام به کاربرانی که حساب های خود را از دست داده اند کمک می کند تا راحت تر بتوانند آن را بازیابی کنند. ابزار جدید این پلتفرم از کاربران می خواهد تا درخواست بازیابی حساب هک شده را ثبت کنند. به گزارش سرویسhttps://techna.news/ اخبار فناوری و تکنولوژی تکنا، اینستاگرام علاوه بر بازیابی حساب های هک […]

اینستاگرام به کاربرانی که حساب های خود را از دست داده اند کمک می کند تا راحت تر بتوانند آن را بازیابی کنند. ابزار جدید این پلتفرم از کاربران می خواهد تا درخواست بازیابی حساب هک شده را ثبت کنند.

به گزارش سرویسhttps://techna.news/ اخبار فناوری و تکنولوژی تکنا، اینستاگرام علاوه بر بازیابی حساب های هک شده، قصد دارد تا روش جدیدی را برای تایید هویت در زمان ورود به حساب کاربری معرفی کند.

طبق گزارش منتشر شده توسط ورج، کاربرانیاز این پس می توانند بابت حساب کاربری هم شده شأن از راهکار جدیدی استفاده کنند. اینستاگرام با راه اندازی صفحه instagram.com/hacked این مشکل را برای کاربران راحت کرده است. با ثبت حساب هک شده در این صفحه امکان دسترسی به آن حساب توسط اینستاگرام فراهم میشود.

در سرویس جدید اینستاگرام امکان ریپورت حساب هایی که جعل هویت انجام می دهند و یا ورود به حساب هایی که رمز عبور آنها فراموش شده وجود دارد. البته دسترسی به حساب های هک شده مهمترین قابلیت سرویس جدید محسوب میشود. زیرا پیش از این کاربران برای دسترسی به آن راه دشواری در پیش داشتند.

گزارش های پیش از این نشان می دهد کاربران قبل از راه اندازی این سرویس برای باز پس گیری حساب کاربری خود مجبور بودند با هکرها باج بدهند. حتی برخی اینفلوئنسرها مجبور به همکاری با دیگر هکرها شدند تا بتوانند حساب خود را بازیابی کنند. در سرویس جدید اینستاگرام از طریق حساب دوستان اقدام خواهد شد. در صورتی که هویت فرد از طریق دو نفر از دوستان تایید شود می توان از این قابلیت استفاده کرد.